Komandinių pirmenybių sūkuryje

Monika jau keturiskart šalies čempionė

Lietuvos stalo teniso asociacijos rengiamos komandų pirmenybės finišavo. Įvairių lygų varžybose dalyvavo 250 komandų, tarp kurių 8-ios joniškiečių.

Pirmiausia norisi pasidžiaugti studentės Monikos Tamulionytės puikiu žaidimu. Ji Aukščiausioje Moterų lygoje gindama Vilniaus universiteto komandos garbę, kartu su kitomis įžymiomis žaidėjomis, kaip: Aukse Gecevičiūte, Aiste Macaite, Vitalija Venckute tapo šalies čempionėmis. Ir taip Monika jau ketvirtą kartą pasipuošė Lietuvos čempionės medaliu. Pirmąjį aukso medalį ji pelnė 2007 m., dar būdama moksleive.

Pirmos lygos moterų komandų čempionate mūsų moterų komanda „Sidabra“ (Justina Rimkevičiūtė, Vera Eriksonė, Lina Našlėnienė ir Simona Stupuraitė) tarp 12 komandų iškovojo VI-ąją vietą.

LSTA II-osios lygos vyrų komandų čempionate tarp 24 komandų mūsų vyrų komanda „Šiaurės vartai“ (Romutis Franckaitis, Gediminas Paulauskas, Andrius Kapitančukas ir Marius Švelnys) užėmė IX-ąją vietą.

LSTA IV lygos vyrų komandų čempionatę žaidė 23 komandos. Šioje lygoje puikiai pasirodėSaulės mokyklos“ (Ričardas Indrišiūnas, Vilmantas Janušas, Donatas Jakovlevas ir Guntis Krivods) komanda, kuri iškovojo I-ąją vietą ir kelialapį į III –iąją lygą. Kita mūsų komanda “Sidabra”- 2 (Rimantas Stankuzevičius, Gintautas Stasiulis, Ramūnas Butautis ir Saulius Repečka) pelnė 13-tą, o „Grebėsto“ vyrai (Jonas Rimdžius, Julius Rimkevičius, Petras Giržadas ir Večiaslavas Chakimovas) – 15-tą vietas.

LSTA VIII-oje vyrų lygoje rungtyniavo 41 komanda. Trys mūsų rajono komandos, kaip – „Sidabra“ – 3 (Mantas Samuitis, Audrius Žukauskas, Ugnius Jankauskas, Domas Samulionis ir Romualdas Franckaitis) iškovojo III-iąją ir pelnė kelialapį į VII-ąją lygą, „Sidabra“- 4 (Henrikas Baltulis, Remigijus Žibaitis ir Ernestas Adomaitis) – 14-tą ir “Saulės žaibai“ (Rokas Darbutas, Tadas Petraitis, Povilas ir Paulius Rimkevičiai) – 23-iąją vietas.