Pergalingas joniškiečių finišas Akmenėje

Labai šauniai Sporto centro ir STK „Sidabra“ stalo tenisininkai pasirodė Akmenėje rengiamose 8-ių turų kvalifikacinėse varžybose.

Labai šauniai Sporto centro ir STK „Sidabra“ stalo tenisininkai pasirodė Akmenėje rengiamose 8-ių turų kvalifikacinėse varžybose. Rugsėjo mėnesį prasidėjusios jos finišavo gegužyje 9-jame finaliniame ture. Galime pasidžiaugti, kaip mūsų žaidėjai tarp 73 dalyvių siekė patekti į finalinį 16-uką ir į jį pateko net penki – Romutis Franckaitis, Ričardas Indrišiūnas, Justina Rimkevičiūtė, Vilmantas Janušas ir Viačeslavas Chakimovas.

Paskutiniame finaliniame etape pagrindinį I-os vietos piniginį prizą, gražuolę taurę, medalį ir diplomą pelnė Romutis Franckaitis, kuris finišo tiesioje iškovojo visas galimas septynias pergales iš eilės. Lemiama dvikova dėl pirmos vietos vyko su mažeikiečiu Mantu Rimeikiu, kurį joniškietis įveikė rezultatu 3:1 (-9;9;4;9). Beje, R.Franckaitis iš viso dalyvavo šešiuose turuose iš kurių keturiuose jis buvo pirmas ir dviejuose – antras. Ričardas Indrišiūnas taip pat prasibrovė iki prizininkų pakylos. Dvikovoje dėl III-ios vietos jis nugalėjo vietos žaidėją Gintautą Adomaitį 3:0 (3;14;11) ir buvo apdovanotas trečiai vietai skirtomis dovanomis. Na, o visus nustebino veterano V.Chakimovo pasirodymas, kuris įveikęs nevieną pripažintą varžovą ir užėmė V-ąją vietą. Tarp dviejų moterų patekusių tarp vyrų į finalinį 16-uką buvo ir Justina Rimkevičiūtė, kuri užėmė X-tąją vietą ir buvo apdovanota, kaip geriausiai pasirodžiusi moterų tarpe. Dar vienas joniškietis V.Janušas džiaugėsi 9-tąja vieta.

Nuotraukoje: R. Indrisiunas, V. Janusas, R. Franckaitis, J. Rimkeviciute, V. Chakimovas ir treneris R. Franckaitis