Praėjusį savaitgalį Šalčininkuose vyko Lietuvos stalo tenisininkų jaunučių (2005 m. gimimo ir jaunesnių) komandinis-asmeninis čempionatas. Kelialapį į jį atrankos varžybose iškovojo ir Joniškio sporto centro mergaičių komanda, kurios sudėtyje žaidė: Simona Rimkevičiūtė, Rugilė Ulpytė, Greta Bosych ir Aistrė Barišauskaitė. Finale tarp 10 Lietuvos stipriausių komandų joniškietės iškovojo VII-tąją vietą. Labai gerai žaidė Simona Rimkevičiūtė, kuri iš 10 žaistų komandinių susitikimų laimėjo net 9.

Antrą dieną vyko asmeninis čempionatas, kuriame tarp 36 varžovių labai šauniai pasirodė ir puikų žaidimą demonstravo mūsų rajono lyderė Simona Rimkevičiūtė. Ji link pakylos šalino vieną varžovę po kitos, kol pasiekė finalą. Paskutiniame lemiamame susitikime dėl čęmpionės titulo Simona sukryžiavo raketėmis su sostinės atstove Lukrecija Juchnaite. Graži permaininga lygių varžovių dvikova vyko taškas į tašką, tik labai gaila, kad visų trijų setų pabaigose sportinė sėkmė nusisuko nuo Simonos ir ji pralaimėjo 0:3 (-10;-9;-11), užleisdama aukščiausios pakylos laiptelį vilnietei. Reikia pasidžiaugti ir sparčiai tobulėjančios Rugilės Ulpytės žaidimu, kuri šiame čempionate užėmė XVI-tą vietą.