Balandžio 12 d. Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Kelmėje surengtame Lietuvos jaunučių (2004-2007 m. gimusiųjų) graikų – romėnų imtynių čempionate. Jame varžėsi beveik šimtas imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Kelmės, Joniškio, Visagino, Anykščių, Tauragės, Kupiškio, Trakų, Šalčininkų, Vilniaus ir Šiaulių rajonų. Joniškiečiai ėmėsi labai gerai. Lietuvos jaunučių čempionais tapo trys trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai. Arnas Abromavičius (sv.kat. iki 68 kg), Paulius Ponelis (sv.kat. iki 75 kg) ir Pijus Baldyšius (sv.kat. virš 85 kg) visus varžovus įveikė jau pirmuose imčių kėlinukuose. Maloniai nustebino Arnas Abromavičius, kuris imtyje dėl pirmos vietos atliko efektingą metimą ir ant menčių paguldė favoritu laikytą klaipėdietį Giedrių Knystautą. Lietuvos čempionų vardus iškovoję imtynininkai įgijo teisę varžytis Europos jaunučių čempionate, kuris įvyks birželio mėnesį Lenkijoje. Bronzos medalį iškovojo buvęs trenerio Ryčio Keršio auklėtinis Nedas Urbonas (sv.kat. iki 57 kg). Nedas šiuo metu gyvena, mokosi ir sportuoja  Šiauliuose. Penktą vietą užėmė Karolis Mikštas (sv.kat. iki 68 kg).

Komandinėje įskaitoje Joniškio imtynininkai užėmė antrąją vietą. Joniškiečius aplenkė Vilniaus imtynininkai, iškovoję keturias pirmas vietas. Vilniečiams du aukso medalius laimėjo imtynininkai kilę iš Marijampolės. Trečią vietą užėmė Šiaulių rajono imtynininkai, iškovoję dvi pirmas vietas. Komandos iškovojusios prizines vietas buvo apdovanotos Lietuvos imtynių federacijos įsteigtomis taurėmis.

Joniškio imtynininkai po apdovanojimo (iš kairės): mokytojas Rytis Keršys ir Lietuvos jaunučių čempionai Arnas Abromavičius, Paulius Ponelis, Pijus Baldyšius