Berniukų komanda iškovojo medalius, o mergaičių pelnė kelialapį į superfinalus

Joniškyje vyko Lietuvos rajonų komandų (2003 m. gimimo ir jaunesnių) stalo teniso čempionatas, kuriame dėl apdovanojimų ir kelialapių į superfinalą varžėsi 11 berniukų ir 9 mergaičių komandos.

Sėkmingai čempionate sužaidė Joniškio sporto centro berniukų  rinktinė – Marijus Jučinskas, Deividas Žvingila, Paulius ir Povilas Rimkevičiai, kurie iškovojo III-iąją vietą. Savo pogrupyje jie įveikė Ukmergės 3:0, Akmenės 3:0, Alytaus 3:2, Mažeikių 3:2 ir Telšių 3:1 komandas.

Mergaičių komanda – Simona Rimkevičiūtė, Rugilė Ulpytė, Greta Bosych ir Aistrė Barišauskaitė taip pat kovojo pagirtinai, užėmė IV-tąją vietą ir pelnydamos kelialapį į superfinalą. Jos savo pogrupyje įveikė Telšių 3:0, Vilkaviškio 3:1 ir Šalčininkų 3:2 komandas bei patyrė vieną pralaimėjimą prieš Akmenės sporto centro rinktinę rezultatu 0:3 čia užimdamos II-ąją vietą.

(Iš kairės): Paulius Rimkevičius, Povilas Rimkevičius, Deividas Žvingila, Marijus Jučinskas ir mokytojas Romualdas Franckaitis

Startai Lietuvos stalo teniso čempionate

Lietuvos komandų stalo teniso čempionate gana sėkmingai startavo Joniškio rajono moterų komanda „Sidabra“, žaidžianti I-oje lygoje. Jos garbę gina: Simona Rimkevičiūtė, Rugilė Ulpytė, Lina Našlėnienė ir Vera Eriksonė. Po dviejų turų mūsų komanda (tarp 18) iškovojo keturias pergales prieš Mažeikių „Vijurko“ 4:3, Panevėžio KKSC 4:2, Jonavos Sporto centro 4:2 ir Kėdainių STK 4:0 komandas patyrė vieną pralaimėjimą prieš Jonavos STK  – 2 0:4.

Taip pat sėkmingai startavo ir mūsų vyrų komanda „Sidabra“ – 4 (Henrikas Baltulis, Julijonas Rimkevičius ir Vaidas Valiukas) žaidžianti Regionų „A“ lygoje „C“ grupėje (tarp 12). Jie iškovojo šešias pergales prieš – „Medūnę“ 3:0, SRC „Gelžę“ 3:1, „Antpong-Robidogą“ (visos Telšių) 3:2, SC Joniškis 3:0, SC Akmenė 3:0 ir Skuodo KKSC 3:2  ir yra tarp grupės lyderių.

(Iš kairės): Rugilė Ulpytė, Greta Bosych, Lina Našlėnienė, Vera Eriksonė ir Simona Rimkevičiūtė