Lapkričio 10 d. Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Šiauliuose surengtose Lietuvos mokinių jaunių (2002-2005 m. gimusiųjų) graikų – romėnų imtynių pirmenybėse. Jose varžėsi virš šimto imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Joniškio, Visagino, Kupiškio, Tauragės, Marijampolės, Kuršėnų, Gruzdžių. Joniškiečiai, treniruojami Ryčio Keršio, ėmėsi gerai. Lietuvos pirmenybių nugalėtojais tapo Adomas Grigaliūnas (sv.kat. iki 60 kg) ir Pijus Baldyšius (sv.kat. iki 110 kg). Adomas jau antri metai savo sportinį meistriškumą kelia Vilniuje.  Adomui iškovota pirma vieta buvo planuota, tuo tarpu, Pijus visus nustebino. Joniškietis sunkiasvoris visas imtis laimėjo varžovus prispaudęs ant menčių. Nugalėtas ir Lietuvos jaunučių sporto žaidynių nugalėtojas Lukas Boguševičius iš Panevėžio. Sidabro medalį iškovojo Martynas Muižys (sv.kat. iki 51 kg), kuris lengvai įveikė tris varžovus. Kovoje dėl pirmos vietos Martynas neįvertino jaunesnio varžovo iš Kuršėnų ir patyrė  pralaimėjimą. Paulius Ponelis (sv.kat. iki 71 kg) iškovojo trečiąją vietą. Komandinėje įskaitoje Joniškio imtynininkai iškovojo trečią vietą ir buvo apdovanoti taure. Pirmą vietą iškovojo vilniečiai, o antrą vietą užėmė Šiaulių rajono imtynininkai.

(Iš kairės): Pijus Baldyšius, Adomas Grigaliūnas, Martynas Muižys, Paulius Ponelis, Dovydas Ponelis, mokytojas Rytis Keršys