Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės

Sausio 17-18 d. Panevėžyje vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo pirmenybės. Dvi dienas varžybose dalyvavo ir Joniškio sporto centro lengvaatlečiai

Sausio 17-18 d. Panevėžyje vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo pirmenybės. Dvi dienas varžybose dalyvavo ir Joniškio sporto centro lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja V. Butautienė, R. Prokopenko P. Veikalas ir D. Milaknis. Pirmąsias šešias vietas užėmę sportininkai pateko į Lietuvos jaunių pirmenybes, kurios vasario 14-15 d. vyks Šiauliuose. Varžybose Panevėžyje geriausiai pasirodė Erika Lukšaitė. Ši sportininkė jaunių merginų šuolio į aukštį sektoriuje iškovojo antrąją vietą (1,50 m), o 3 kg rutulio stūmimo sektoriuje liko šeštoje vietoje (10,47 m). Tai asmeninis geriausias šios lengvaatletės rezultatas. Šie rezultatai užtikrino, kad Šiauliuose vyksiančiuose finalinėse jaunių pirmenybėse sportininkė dalyvaus dvejose rungtyse. Jaunimo grupėje dvi penktąsias vietas iškovojo Aistė Labanauskaitė – 600 m bėgimo rungtyje (1:52) ir 1000 m bėgime (3:29). Ginta Dabužinskaitė 4 kg rutulio stūmimo sektoriuje taip pat iškovojo penktąją vietą (9,33 m). Bendroje komandinių rezultatų lentelėje Joniškio jaunių komanda surinko 24 taškus ir iš 37 komandų, užėmė dvidešimtą vietą. Joniškio jaunimo komanda iš 37 dalyvavusių komandų su 6 taškais liko dvidešimt antroje vietoje.

Nuotraukoje (iš kairės): A. Labanauskaitė, V. Nikolenkaitė, E. Lukšaitė, Ž. Balsys ir treneris R. Prokopenko