Šiaulių miesto lengvosios atletikos jaunučių atviros pirmenybės

Sausio 15 d. Šiauliuose vyko Šiaulių miesto lengvosios atletikos jaunučių atviros pirmenybės. Jose sėkmingai pasirodė Joniškio sporto centro lengvaatlečiai

Sausio 15 d. Šiauliuose vyko Šiaulių miesto lengvosios atletikos jaunučių atviros pirmenybės. Jose sėkmingai pasirodė Joniškio sporto centro lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja treneriai V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas. Geriausiai sekėsi mūsų rutulio stūmikėms. Pirmąją vietą iškovojo Gabrielė Galkauskaitė, kuri 3 kg rutulį nustūmė 9,55 m. Trečią vietą šioje rungtyje laimėjo Evelina Zubytė (8,48 m) – tai geriausias asmeninis šios sportininkės rezultatas. Antrąją vietą 1000 m bėgimo takelyje iškovojo Emilija Balsytė (3:48). Tai taip pat asmeninis geriausias šios sportininkės rezultatas. Šuolio į aukštį sektoriuje antras liko Ričardas Budrius (1,70 m). Berniukų 60 m bėgimo rungtyje į finalą pateko ir ketvirtoje vietoje liko Domas Puidokas (8,01).

Nuotraukoje (iš kairės): R. Budrius, E. Balsytė, G. Galkauskaitė, E. Zubytė