Vasario 26 d. Kelmėje vyko Lietuvos laisvųjų imtynių jaunimo U20 čempionatas. Jame varžėsi apie septyniasdešimt imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Kelmės, Raseinių, Vilkaviškio, Joniškio, Alytaus, Tauragės. Joniškiui atstovavo trys sporto centro auklėtiniai. Visi trys mokytojo Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo medalius. Arnas Aukselis (sv.kat. Iki 92 kg) nugalėjo du varžovus ir tapo Lietuvos laisvųjų imtynių čempionu. Tai geriausias Arno  pasiekimas imtynių sporte. Antrą vietą šioje svorio kategorijoje iškovojo Dovydas Ponelis. Jis pirmoje imtyje nugalėjo šiaulietį, bet antroje taškais pralaimėjo Arnui. Pijus Baldyšius (sv.kat. Iki 125 kg) iškovojo sidabro medalį. Jis pirmą kovą laimėjo prieš vilnietį, o antroje turėjo pripažinti kelmiškio Viliaus Mikalausko pranašumą.

Nuotraukoje Lietuvos laisvųjų imtynių U20 čempionato antros vietos laimėtojas  Pijus Baldyšius,  Lietuvos čempionas Arnas Aukselis, sidabro medalininkas Dovydas Ponelis ir mokytojas Rytis Keršys.