Vasario 25 d. Kelmėje buvo surengtas Lietuvos graikų – romėnų imtynių jaunimo U20 čempionatas. Jame varžėsi aštuoniasdešimt imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Joniškio, Anykščių, Marijampolės, Visagino ir Šiaulių rajono. Imtynininkai varžėsi ne tik dėl Lietuvos čempiono vardų, bet ir dėl teisės atstovauti Lietuvai Europos ir pasaulio čempionatuose. Joniškiečiai sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo ,,Kova” imtynininkai vėl buvo tarp lyderių. Medalius iškovojo šeši mokytojo Ryčio Keršio auklėtiniai. Lietuvos čempionu tapo Pijus Baldyšius (sv.kat. Iki 130 kg). Joniškiečiui varžovai neprilygo. Pijus visas keturias kovas laimėjo labai užtikrintai. Kovoje dėl pirmos vietos Pijus antrame kėlinuke ant menčių patiesė pagrindinį  varžovą iš Vilniaus, kurį lengvai buvo įveikęs ir pogrupio imtyje. Adomas Grigaliūnas (sv.kat. Iki 67 kg) aukso medalį iškovojo  labai lengvai, nesulaukęs rimtesnio varžovų pasipriešinimo. Adomas šiuo metu studijuoja ir treniruojasi Vilniuje. Gerai ėmėsi ir trečias vietas iškovojo Martynas Muižys (sv.kat. Iki 63 kg), Arnas Abromavičius (sv.kat. iki 82 kg), Paulius Ponelis (sv.kat. Iki 82 kg) ir Dovydas Ponelis (sv.kat. Iki 87 kg). Arnas Aukselis (sv.kat. Iki 97 kg) laimėjo tris imtis, bet du kartus pralaimėjo ir užėmė ketvirtą vietą.

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai Lietuvos graikų – romėnų jaunimo U20 čempionai ir prizininkai (iIš kairės): mokytojas Rytis Keršys, Martynas Muižys, Arnas Abromavičius, Dovydas Ponelis, Pijus Baldyšius, Adomas Grigaliūnas, Paulius Ponelis.