Lietuvos laisvųjų imtynių vaikų ( 2000-2003 m. gimusiųjų) pirmenybės Šiauliuose

Sausio 25 d. Šiauliuose buvo surengtos Lietuvos laisvųjų imtynių vaikų ( 2000-2003 m. gimusiųjų) pirmenybėse. Jose kovojo virš šimto trisdešimties imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Kelmės, Radviliškio, Raseinių, Vilkaviškio, Pagėgių, Lazdijų, Joniškio, Alytaus ir Marijampolės.

Sausio 25 d. Šiauliuose buvo surengtos Lietuvos laisvųjų imtynių vaikų ( 2000-2003 m. gimusiųjų) pirmenybėse. Jose kovojo virš šimto trisdešimties imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Kelmės, Radviliškio, Raseinių, Vilkaviškio, Pagėgių, Lazdijų, Joniškio, Alytaus ir Marijampolės. Sėkmingai pirmenybėse ėmėsi Joniškio sporto centro imtynininkai. Visi kovoję trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai laimėjo pirmenybių medalius. Tai labai geras pasiekimas, nes joniškiečiai yra graikų – romėnų stiliaus imtynių atstovai. Laisvųjų imtynių varžybose jaunieji imtynininkai dalyvavo pirmą kartą. Lietuvos čempionu, iškovojęs tris pergales, tapo Martynas Muižys (sv.kat. 29 kg). Trečiąją vietą toje pačioje svorio kategorijoje iškovojo Adomas Grigaliūnas, įveikęs du varžovus, bet lygioje kovoje pralaimėjęs Martynui. Antanas Janušas ( sv.kat. 47 kg ) iškovojo antrąją vietą, tik finale pralaimėjęs pajėgiam klaipėdiečiui. Mantas Augustis ( sv. kat. 32 kg ), Paulius Grigaliūnas ( sv. kat. 35 kg ), Neilas Ponelis ( sv. kat. 35 kg ) ir Eimantas Vilimas ( sv. kat. 38 kg ), iškovoję po tris pergales ir patyrę po vieną pralaimėjimą, džiaugėsi laimėję pirmenybių bronzos medalius. Apmaudu, kad nepasisekė vienam iš joniškiečių lyderių Ignui Paulavičiui ( sv. kat. 44 kg ), kuris pramankštos metu susižeidė pirštą ir nebedalyvavo varžybose.

Nuotraukoje iš kairės: Neilas Ponelis, Eimantas Vilimas, Paulius Grigaliūnas, Antanas Janušas, Martynas Muižys, Ignas Paulavičius, Adomas Grigaliūnas, treneris Rytis Keršys ir Mantas Augustis