Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybių finalai

Vasario 1-2 d Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybių finalai. Jose puikiai pasirodė buvę Joniškio sporto centro auklėtiniai Agnė Jonkutė ir Paulius Gelažius, kuriuos treniruoja treneriai J. Radžius ir R. Prokopenko.

Vasario 1-2 d Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybių finalai. Jose puikiai pasirodė buvę Joniškio sporto centro auklėtiniai Agnė Jonkutė ir Paulius Gelažius, kuriuos treniruoja treneriai J. Radžius ir R. Prokopenko. Dabar šie abu sportininkai treniruojasi Lietuvos olimpiniame sporto centre ir varžybose gynė Vilniaus-1 ir Joniškio komandų garbę. Merginų rutulio stūmimo sektoriuje Agnė Jonkutė artimiausią savo varžovę aplenkė 1,15 m, bei parodė puikų rezultatą – 12,99 m. Šiuo rezultatu Agnė Jonkutė taip pat 7 cm pagerino Lietuvos 13-mečių rekordą. Tačiau po daugelio metų vėl buvo rungtyniaujama dvikovėse. Vietos dvikovėje nustatomos pagal atskirose rungtyse užimtų vietų sumą. Antroji rungtis rutulio stūmikams buvo šuolis į tolį iš vietos. Šioje rungtyje Agnė užėmė tik 11-ą vietą (1,73 m), tad galutinėje įskaitoje pagal dvi rungtis ji iškovojo 4-ąją vietą. Labai gerai pasirodė ir kitas mūsų lengvaatletis Paulius Gelažius, kurį nuo nugalėtojo titulo teskyrė 1 cm. Paulius 4 kg rutulio stūmimo rungtyje iškovojo antrąją vietą (15,45 m), o šuolio į tolį iš vietos sektoriuje jis buvo pirmas – 2,70 m. Bendroje įskaitoje pagal dvi rungtis jis liko antras.