Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos žaidynės

Liepos 4-5-ą dienomis Joniškio sporto centro lengvaatlečiai (treneriai V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas) varžėsi Kaune, kur vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos žaidynės.

Liepos 4-5-ą dienomis Joniškio sporto centro lengvaatlečiai (treneriai V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas) varžėsi Kaune, kur vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos žaidynės. Puikiai varžybose startavo Ugnė Aleknavičiūtė, kuri rungėsi jaunučių septinkovėje. Ugnė pasiekė asmeninius rekordus 3 kg rutulio stūmimo rungtyje (10,62 m) ir 400 gr ieties metimo sektoriuje (32,91 m). Ši sportininkė po septynerių rungčių surinko sau rekordinį taškų skaičių (3686 tšk) ir iškovojo pirmąją vietą. Jaunučių vaikinų šuolio į aukštį rungtyje trečią vietą laimėjo Justinas Butautas (1,70 m). Puikiai žaidynėse pasirodė buvęs Joniškio sporto centro auklėtinis Karolis Gelažius, kuris nuo šių mokslo metų pradžios mokosi ir sportuoja Lietuvos olimpiniame sporto centre. Karolis atstovavo Vilniaus 1 ir Joniškio komandas ir iškovojo pirmąją vietą 1 kg disko metimo rungtyje (50,25 m) ir trečiąją vietą 4 kg rutulio stūmimo rungtyje (14,96 m). Sėkmingai žaidynėse pasirodė ir kiti buvę Joniškio sporto centro auklėtiniai, kurie dabar mokosi ir sportuoja Šiaulių sporto gimnazijoje ir žaidynėse atstovavo Šiaulių ir Joniškio komandas – tai Tomas Golubovas ir Egidijus Balsys. Tomas vaikinų šuolio į tolį sektoriuje (5,64 m), o Egidijus 3000 m bėgimo takelyje (10:34,52) iškovojo aukštas septintas vietas. Svarų įndėlį į Joniškio komandos taškų kraitį įnešė sprinteriai Emilė Kazimieraitytė ir Rokas Bytautas. Galutinėje komandinėje taškų lentelėje Joniškio rajono komanda užėmė 17-ą vietą (iš 43 miestų ir rajonų).

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su mokytojais V. Butautiene ir R. Prokopenko