Baltijos šalių lengvosios atletikos jaunių mačas-čempionatas

Liepos 22-23 dienomis Vilniuje vyko Baltijos šalių lengvosios atletikos jaunių mačas-čempionatas. Septintą kartą iš eilės jį laimėjo Lietuvos komanda (316 tšk.),

Liepos 22-23 dienomis Vilniuje vyko Baltijos šalių lengvosios atletikos jaunių mačas-čempionatas. Septintą kartą iš eilės jį laimėjo Lietuvos komanda (316 tšk.) palikusi antroje vietoje Latviją (266.5 tšk.) ir trečioje – Estiją (217,5 tšk.). Puikiai varžybose pasirodė Agnė Jonkutė: 3 kg rutulio stūmimo sektoriuje ji iškovojo pirmąją vietą (15.18 m.). Disko metimo rungtyje iki aukščiausio laiptelio jai pritrūko tik keleto centimetrų – Agnė laimėjo trečią vietą (43.30 m.). Lietuvos merginos prie mūsų šalies pergalės prisidėjo 160 taškų (Latvija – 126.5, Estija – 113.5), vaikinai – 156 taškais ( Latvija – 140, Estija – 104). Individualiai lietuviai laimėjo 23 rungtis, latviai 9, estai – 6.

Nuotraukoje: Agnė Jonkutė