Lietuvos jaunučių ir vaikų daugiakovių pirmenybės Šiauliuose

Šiauliuose dvi dienas (kovo 14-15 d.) vyko Lietuvos jaunučių ir vaikų daugiakovių pirmenybės. Varžybose dalyvavo Joniškio sporto centro auklėtiniai

Šiauliuose dvi dienas (kovo 14-15 d.) vyko Lietuvos jaunučių ir vaikų daugiakovių pirmenybės. Varžybose dalyvavo Joniškio sporto centro auklėtiniai, kuriuos treniruoja treneriai V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas. Varžybos komandinės – individualios. Individualūs nugalėtojai ir prizininkai (1 – 6 vietos) nustatomi pagal daugiakovės taškų skaičiavimo lentelę. Jaunučių grupėje aukščiausią prizinę šeštą vietą metimų trikovės rungtyje (30 m, 2 kg rutulys, 3 kg rutulys) laimėjo Gabrielė Galkauskaitė, surinkusi 1811 taškus. Vaikų 5 – kovėje pirmąją vietą iškovojo Tomas Golubovas (1798 taškai). Trečias šioje rungtyje liko Justinas Butautas (1659 taškai), kuris vos keliais taškais nusileido antrąją vietą laimėjusiam šiauliečiui. Mergaičių vaikų 5 – kovėje antrąją vietą iškovojo Ugnė Aleknavičiūtė (2415 taškai). Komanda – nugalėtoja jaunučių grupėje nustatoma miestų ir rajonų grupėse pagal didžiausią iškovotų taškų sumą. Komandinei užskaitai miestų grupėje imami 15 geriausių rezultatų, rajonų – 5 rezultatai. Joniškio rajono komanda šiose Lietuvos jaunučių daugiakovės pirmenybėse iškovojo aštuntą vietą (31 tšk.).

Nuotraukoje (iš kairės): Ugnė Aleknavičiūtė, Tomas Golubovas, Justinas Butautas

Nuotraukoje: Gabrielė Galkauskaitė su treneriu Ruslanu Prokopenko