Lietuvos jaunimo imtynių čempionatas

Kovo 14-15 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunimo imtynių čempionatas. Keturi Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi graikų – romėnų imtynių varžybose.

Kovo 14-15 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunimo imtynių čempionatas. Keturi Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi graikų – romėnų imtynių varžybose. Jose kovojo virš devyniasdešimt imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Anykščių, Tauragės, Visagino , Kuršėnų ir Gruzdžių. Joniškiečiai ėmėsi gerai. Trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo du bronzos medalius. Darius Gudmonas ( sv. kat. iki 66 kg ) pirmoje imtyje pralaimėjo Lietuvos jaunių čempionui kauniečiui Titui Kerševičiui. Pastarasis toliau kovojo pergalingai ir pateko į finalą, suteikdamas galimybę Dariui kovoti dėl trečiosios vietos. Dėl bronzos medalio Darius susiėmė su vilniečiu, praėjusiųjų metų šalies suaugusiųjų čempionato prizininku, Ričardu Ivanovu. Joniškietis jau pirmą minutę atliko efektingą metimą ir prispaudė varžovą ant menčių ir pirmą kartą tapo Lietuvos jaunimo čempionato prizininku. Donatui Gudmonui ( sv. kat. iki 66 kg ) apdovanojimą iškovoti sutrukdė labai stiprūs priešininkai. Donatas įveikė du varžovus, bet turėjo pripažinti klaipėdiečio pasaulio jaunių antros vietos laimėtojo Pauliaus Galkino pranašumą. Toliau klaipėdietis kovojo pergalingai ir tapo čempionu. Kovoje dėl trečios vietos Donatas pralaimėjo dviejų pastarųjų šalies suaugusiųjų čempionatų nugalėtojui Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniui Justui Petravičiui. Joniškietis iškovojo penktą vietą. Vyresnysis brolis Deividas Gudmonas ( sv. kat. iki 96 kg ) jau pirmoje imtyje stojo į kovą su praėjusiųjų metų Pasaulio ir Europos čempionatų bronzos medalininku, taip pat LOSC auklėtiniu Romu Fridriku. Tituluotas priešininkas jau pirmame kėlinuke įveikė Deividą. Romas Fridrikas nesulaukė rimtesnio kitų imtynininkų pasipriešinimo ir lengvai iškovojo čempiono vardą. Deividas kovoje dėl trečios vietos pasiekė greitą pergalę prieš Šiaulių imtynininką ir pasipuošė bronzos medaliu.

Nuotraukoje iš kairės čempionate bronzos medalius iškovoję Darius Gudmonas ir Deividas Gudmonas