Sausio 8-9 d. Panevėžyje vyko Lietuvos imtynių čempionatas. Pirmą varžybų dieną ėmėsi 75 graikų – romėnų imtynių atletai. Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo ,,Kova” imtynininkai vėl buvo tarp lyderių. Lietuvos suaugusiųjų čempionato prizininkais tapo net šeši trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai. Trečią kartą Lietuvos čempiono titulą iškovojo Benas Keršys (sv.kat. Iki 82 kg). Jis iškovojo keturias pergales, o imtyje dėl pirmos vietos antro kėlinio pradžioje įveikė pajėgų šiaulietį Edgarą Gendvilį. Dėl trečios vietos šioje svorio kategorijoje susigrūmė joniškiečiai Mantas Vitkus ir Karolis Pociūnas. Labai atkaklioje kovoje bronzos medalį iškovojo penkiolika metų jaunesnis Karolis. Vėl geru imtyniavimu džiugino Donatas Gudmonas (sv.kat. Iki 87 kg), iškovojęs sidabro medalį. Donatas aiškia taškų persvara įveikė vieną iš favoritų Damianą Matveiko iš Vilniaus. Imtyje dėl pirmos vietos Donatas taškais pralaimėjo kitam Lietuvos rinktinės nariui vilniečiui Arminui Lygnugariui. Sidabro medalį iškovojo Eimantas Vilimas (sv.kat. Iki 77 kg). Eimantas imtyje dėl pirmos vietos lygioje kovoje pralaimėjo pasaulio kurčiųjų čempionui kauniečiui Mantui Sinkevičiui.  Bronzos medalius iškovojo Martynas Muižys (sv.kat. Iki 63 kg) ir Pijus Baldyšius (sv.kat. Iki 130 kg). Martynas imtyje dėl trečios vietos, pralaiminėjo klaipėdiečiui, bet sugebėjo atlikti gražų metimą ir išplėšė pergalę, prispausdamas varžovą ant menčių. Pijus Baldyšius pralaimėjo Tokijo olimpinių žaidynių dalyviui Mantui Knystautui, bet kitus varžovus įveikė lengvai ir pelnytai iškovojo trečią vietą. Arnas Aukselis (sv.kat. Iki 87 kg) pirmą imtį laimėjo prieš vilnietį, bet kitoje nusileido anykštėnui ir iškrito iš tolimesnės kovos dėl medalių. Čempionato kovas stebėjo joniškietis, buvęs imtynininkas, Mantas Laskovas. Jis ne tik džiaugėsi joniškiečių iškovotais medaliai, bet ir įteikė dovanas Lietuvos čempionui Benui Keršiui bei antras vietas iškovojusiems Donatui Gudmonui ir Eimantui Vilimui.

Nuotraukoje ant aukščiausio nugalėtojų pakylos laiptelio Lietuvos graikų – romėnų imtynių čempionas Benas Keršys ir bronzos medalio laimėtojas Karolis Pociūnas (pirmas iš dešinės)

Nuotraukoje joniškiečiai po apdovanojimo (iš kairės): Eimantas Vilimas, Donatas Gudmonas, mokytojas Rytis Keršys, Benas Keršys, Karolis Pociūnas, Pijus Baldyšius, Martynas Muižys

Graikų-romėnų imtynių mokytojas Rytis Keršys ir Lietuvos čempionas Benas Keršys

 

STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
PARTNERIAI
PARTNERIAI
DRAUGAUKIME

DĖMESIO!
DĖMESIO!