Sausio 8 d. vyko Joniškio rajono asmeninės stalo teniso pirmenybės, kuriose dalyvavo 14 vyrų ir 6 moterys. Tarp moterų lyderė buvo aiški nuo pat pradžių – tai Rugilė Ulpytė. Sparčiai tobulėjantis Henrikas Baltulis šį kartą jis demonstravo gražų, tiksliai atakuojantį žaidimą ir visi jo varžovai buvo nugalėti. Finaliniame mače Henrikas nugalėjo puikų treniruočių partnerį Gintautą Stasiulį rezultatu 3:1 (8;-9;6;7) ir pirmą kartą tapo Joniškio rajono stalo teniso čempionu. Trečios vietos laurai atiteko pačiam STK „Sidabra“ pirmininkui Juliui Rimkevičiui. Moterų grupėje po lyderės Rugilės Ulpytės  išsirikiavo Nijolė Bujauskienė ir Gabrielė Augustytė. Dvejetų varžybose nugalėtojais tapo Henrikas Baltulis su Ramūnu Butaučiu (vyrų gr.), Gabrielė Augustytė su Nijole Bujauskiene (moterų gr.) ir tarp mišrių porų geriausi buvo abu lyderiai Henrikas Baltulis su Rugile Ulpyte. Malonu pažymėti, kad  Henrikas šiame čempionate tapo dar ir absoliučiu (visų trijų rungčių) čempionu.

Nuotraukoje (iš kairės): Nijolė Bujauskienė, Rugilė Ulpytė, Gabrielė Augustytė

Nuotraukoje (iš kairės): Gintautas Stasiulis, Henrikas Baltulis, Julijonas Rimkevičius