Lietuvos imtynių čempionatas

Vasario 5-6 d. Vilniuje buvo surengtas 64-asis Lietuvos imtynių čempionatas.

Vasario 5-6 d. Vilniuje buvo surengtas 64-asis Lietuvos imtynių čempionatas. Ant trijų imtynių kilimų vyko graikų-romėnų (95 dalyviai), laisvųjų (72 dalyviai) ir moterų (24 dalyvės) imtynių varžybos. Graikų – romėnų varžybose tradiciškai kovojo imtynininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Anykščių, Tauragės, Joniškio, Visagino ir Šiaulių rajono. Joniškio komandos branduolį sudarė sporto mokyklos imtynininkai (treneris Rytis Keršys). Puikiai kovojo Daimondas Stankaitis ( sv. kat. 60 kg, 16 dalyvių). Daimondas įveikė tris varžovus, kartą pralaimėjo ir iškovojo trečią vietą. Čempionu šioje svorio kategorijoje tapo Pasaulio ir Europos čempionatų bei 2004 m. Atėnų olimpinių žaidynių dalyvis Svajūnas Adomaitis. Antrą vietą iškovojo buvęs joniškietis, 2009 m. Pasaulio čempionato dalyvis Antonas Audickas. Beje, Daimondas imtyje dėl patekimo į finalą labai atkaklioje kovoje nusileido  A. Audickui. Džiugu, kad Daimondas trečius metus iš eilės tampa šalies čempionato prizininku. Čempionato medalius iškovojo ir joniškiečiai Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai. Antrą vietą iškovojo Laimutis Adomaitis, trečią – Vilius Laurinaitis (abu sv.kat. 96 kg). Bronzos medalį laimėjo ir Julius Matuzevičius (sv.kat. 84 kg). Penktą vietą iškovojo Andrius Putna (sv.kat. 74 kg). Andriui šį kartą buvo labai nepalankūs burtai. Joniškiečiui teko pripažinti tituluotų varžovų, Pasaulio ir Europos čempionatų prizininkų, Aleksandro Kazakevičiaus ir Valdemaro Venckaičio pranašumą. Penktą vietą iškovojo Robertas Zablockis (sv. kat. 55 kg.).

Nuotraukoje: Daimondas Stankaitis šypsosi laimėjęs Lietuvos imtynių čempionato bronzos medalį.