Jaunučių graikų-romėnų imtynių turnyras  Anykščiuose

Vasario 13 d. Anykščiuose buvo surengtas jaunučių ( 1996 m.g. ir jaunesnių) graikų – romėnų imtynių turnyras, skirtas pirmajam Anykščių imtynių klubo “Ąžuolas” pirmininkui Vytautui Šidlauskui prisiminti. Turnyre varžėsi devynių miestų ir rajonų imtynininkų komandos.

Jaunučių graikų-romėnų imtynių turnyras  Anykščiuose

Vasario 13 d. Anykščiuose buvo surengtas jaunučių ( 1996 m.g. ir jaunesnių) graikų – romėnų imtynių turnyras, skirtas pirmajam Anykščių imtynių klubo “Ąžuolas” pirmininkui Vytautui Šidlauskui prisiminti. Turnyre varžėsi devynių miestų ir rajonų imtynininkų komandos, padalintos į du pogrupius. Burtai lėmė, kad Joniškio jaunųjų sporto mokyklos imtynininkų varžovais buvo Šiaulių rajono, Klaipėdos, Kauno ir Ignalinos imtynininkai. Kitame pogrupyje kovojo Anykščių, Panevėžio, Marijampolės ir Visagino komandų imtynininkai. Kiekvieną komandą sudarė  12 imtynininkų, kovojusių atskirose svorio kategorijose (25, 28, 31, 34, 38, 42, 46, 55, 60, 65, 80, +85 kg). Joniškiečiai imtyniavo puikiai ir iškovojo gražias pergales prieš labai pajėgias Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių rajono komandas bei  naujokus imtynių sporte, Ignalinos imtynininkus. Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių rajono imtynininkų komandos iškovojo po dvi pergales, o Ignalinos imtynininkai pralaimėjo visiems varžovams. Joniškiečiai tapo pogrupio nugalėtojais ir finale susiėmė su kito pogrupio nugalėtojais, Anykščių imtynininkais, kurie kaip ir joniškiečiai nebuvo patyrę pralaimėjimo kartėlio. Finale fortūna šypsojosi varžybų šeimininkams. Įpusėjus finalo kovoms rezultatas buvo lygus. Sekančiose kovose labiau patyrę ir tituluoti anykštėnai sunkiasvoriai įveikė joniškiečius ir tapo turnyro nugalėtojais. Joniškiečiai labai nenusiminė, nes jų iškovota antra vieta – didelis pasiekimas. Pagirtinas jaunųjų joniškiečių kovingumas, ryžtas, drąsa ir draugiškumas. Sidabro medaliais apdovanoti trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai: Eimantas Vilimas, Justas Laurikietis, Ignas Paulavičius, Karolis Pociūnas, Vidas Rimdžius, Donatas Gudmonas, Darius Gudmonas, Deividas Jakobsevičius, Liutauras Čiuberkis, Deividas Gudmonas, Regimantas Sartauskas ir Džiugas Ramukevičius. Trečią vietą varžybose iškovojo Panevėžio imtynininkai, kovoje dėl trečios vietos įveikę klaipėdiečius. Po Klaipėdos imtynininkų žemiau turnyrinėje lentelėje eilės tvarka išsirikiavo: Šiaulių rajono, Kauno, Marijampolės, Visagino ir Ignalinos imtynininkų komandos.

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai ir jų treneris R. Keršys, iškovoję antrą vietą komandiniame imtynių turnyre Anykščiuose. 

STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
PARTNERIAI
PARTNERIAI
DĖMESIO!
DĖMESIO!