Sausio 18 d., šeštadienį, Šeduvoje  vyko karatė varžybos „ Šeduvos taurė 2020“. Varžybose dalyvavo  115 sportininkų iš 8 karatė organizacijų.  Joniškio sporto centro auklėtiniai iškovojo 10 medalių. Vytenis Lukšas (10 m.) kata rungtyje 2 vietą, kumitė rungtyje 3 vietą, Algimantas Žakaitis (10m.). kata rungtyje 3 vietą, kumitė rungtyje 2 vietą,  Nojus Jarulis (10m.) kumitė rungtyje 3 vietą, Pijus Adomaitis (12m.) kumitė rungtyje  1 vietą, sąlyginės kovos – kumitė rungtyje 3 vietą ir Lukas Rumbauskas (14 m.) iškovojo kata rungtyje 2 vietą, kumitė rungtyse iškovojo 3 vietas. Gabija Gaidjurgytė ir Gintaras Melinis teisėjavo. Tai pirmosios šių metų varžybos, mokiniai kovojo ryžtingai, sieksime gerų rezultatų ir ateities startuose.

(Iš kairės): Lukas Rumbauskas, Nojus Jarulis, Vytenis Lukšas, Algimantas Žakaitis ir Pijus Adomaitis