Sausio 25 d. Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi atvirame Panevėžio miesto graikų – romėnų imtynių vaikų (2009-2012 m. gimusių) čempionate. Šios varžybos  – vienas iš penkių Lietuvos Taurės etapų. Siekiant išaiškinti stipriausią Lietuvos komandą, visų etapų metu bus sumuojami miestų ir rajonų imtynininkų iškovoti medaliai. Šešios stipriausios imtynininkų komandos bus apdovanotos taurėmis. Panevėžyje varžėsi šimtas dešimt imtynininkų iš Panevėžio, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės miestų, Joniškio, Anykščių, Tauragės, Šalčininkų, Vilniaus, Šiaulių rajonų, Visagino savivaldybės. Joniškiečiai ėmėsi labai gerai. Medalius iškovojo šeši mokytojo Ryčio Keršio auklėtiniai. Pirmą vietą iškovojo Domas Abromavičus (sv.kat. iki 38 kg), kuris buvo žymiai stipresnis už varžovus. Antrą vietą šioje svorio kategorijoje užėmė Dominykas Baliūnas. Dominykas iškovojo tris pergales, bet finalinėje imtyje pralaimėjo komandos draugui Domui. Pirmą vietą, laimėjęs tris imtis, iškovojo Ignas Žabarauskas (sv.kat. iki 44 kg). Antrą vietą iškovojo Teodoras Vinciūnas (sv.kat. iki 41 kg), kuris laimėjo tris imtis, bet finale pralaimėjo imtynininkui iš Kauno. Trečias vietas iškovojo jauniausi Emilijus Sudeikis (sv.kat. iki 26 kg) ir Armandas Kulevičius (sv.kat. iki 29 kg). Ugnius Vitkus (sv.kat. iki 29 kg) iškovojo dvi pergales, du kartus pralaimėjo ir užėmė penktą vietą. Po pirmo Lietuvos Taurės etapo joniškio imtynininkai, tarp dvylikos komandų, turnyro lentelėje rikiuojasi trečioje vietoje. Pirmoje vietoje Šiaulių rajono, o antri Panevėžio imtynininkai.

Joniškio imtynininkai po apdovanojimo (iš kairės): Emilijus Sudeikis, Ugnius Vitkus, Armandas Kulevičius, mokytojas Rytis Keršys, Teodoras Vinciūnas, Ignas Žabarauskas, Domas Abromavičius, Pijus Augustauskas, Dominykas Baliūnas