Atviras Liepojos miesto graikų – romėnų imtynių čempionatas

Lapkričio 29 d. Joniškio sporto centro ir imtynių sporto klubo „KOVA“ imtynininkai varžėsi atvirame Liepojos miesto graikų – romėnų imtynių čempionate. Jame kovojo virš 140 imtynininkų

Atviras Liepojos miesto graikų – romėnų imtynių čempionatasLapkričio 29 d. Joniškio sporto centro ir imtynių sporto klubo „KOVA“ imtynininkai varžėsi atvirame Liepojos miesto graikų – romėnų imtynių čempionate. Jame kovojo virš 140 imtynininkų iš Rygos, Liepojos, Balvi, Rezeknės, Adaži, Saldus, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Joniškio, Visagino.

Joniškiečiai vėl kovojo gerai. Šeši trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo medalius. Tarp jaunučių (2000 m.gim. ir jaunesnių) pirmąją vietą iškovojo Adomas Grigaliūnas (sv.kat. iki 35 kg), imtyje dėl pirmos vietos įveikęs treniruočių partnerį Martyną Muižį. Martynas šį kartą tenkinosi antraja vieta. Varžybų nugalėtoju tapo Eimantas Vilimas (sv.kat. iki 63 kg), o bronzos medalį šioje svorio kategorijoje iškovojo Ignas Paulavičius. Abu joniškiečiai imdamiesi parodė gerą techninį ir fizinį pasirengimą. Tarp jaunių (1997 m.gim. ir jaunesnių) pirmąją vietą iškovojo Donatas Gudmonas (sv.kat. iki 69 kg). Donatui varžovai rimčiau nepasipriešino. Tarp suaugusiųjų (1995 m.gim. ir vyresnių) antrąją vietą iškovojo Benas Keršys (sv.kat. iki 85 kg).

Nuotraukoje (iš kairės): Benas Keršys, Eimantas Vilimas, Adomas Grigaliūnas, Ignas Paulavičius, Martynas Muižys, Donatas Gudmonas