Stalo teniso naujienos

Stalo teniso naujienos

N. Akmenės Kvalifikaciniame turnyre

Lapkričio 19 d. Kvalifikacinis III-iasis mėgėjų turnyras vyko N.Akmenėje. Jame varžėsi 28 dalyviai.

Keturi Sporto centro atstovai rungtyniavo turnyre. Rokas Darbutas iškovojo 12-tą, Domas Samulionis 14-tą, Povilas Rimkevičius 19-tą ir Simona Rimkevičiūtė – 25-tą. Mūsų jauniesiems sportininkams buvo labai naudinga kovoti su stipresniais ir vyresniais varžovais bei semtis varžybinės patirties ir ruoštis Lietuvos moksleivių pirmentbėms.

Šalčininkuose iškovotas kelialapis į superfinalą

Lapkričio 21d.Šalčininkuose vyko Lietuvos Rajonų komandų pirmenybės (1997 m. gimimo ir jaunesnių), kuriose žaidė 9 vaikinų ir 10 merginų komandų.

Mūsų berniukų komanda: Romualdas Franckaitis, Domas Samulionis ir Povilas Rimkevičius iškovojo IV-ąją vietą. Nors likome be medalių, bet iškovojome kelialapį į superfinalą. Tai matomai ir viskas ką mes šį kartą galėjome padaryti. Berniukai savo pogrupyje sužaidė sėkmingai, nes iškovojo tris pergales: prieš Alytų 3:0,Uteną ir Akmenę po 3:1. Paskutinį pogrupio mačą pralaimėjo Jonavai 1:3. Finaliniame ketvertuke po atkaklių dvikovų mūsų stalo tenisininkai pralaimėjo Šilalės ir Širvintų komandoms minimaliu skirtumu 2:3 ir mūsų komanda liko ketvirtoje vietoje. Reikia pasakyti, kad buvo vilčių laimėti bronzos medalius. Lemiamą susitikimą pakankamai gerai žaidė Domas Samulionis su širvintiškiu Ignu Mažeika. Visuose penkiuose setuose buvo apylygė kova. Penktame sete jo varžovas pirmavo 9:5, Domas prisivijo iki 8:9, bet toliau sėkmė apleido mūsiškį ir mes likome be medalių.

Labai gerai šiose varžybose pasirodė R.Franckaitis, kuris visus10 žaistų asmeninių susitikimų laimėjo.

Mergaičių komanda: Justina Rinkevičiūtė, Karolina Ponelytė ir Simona Rimkevičiūtė šį kartą pergalių neiškovojo. Jos savo pogrupyje visus keturis susitikimus pralaimėjo – prieš Šalčininkus, Jonavą, Kauno rajoną ir Širvintas vienoda pasekme 2:3. Tik viena Justina žaidė gerai ir ji laimėjo visus 8 asmeninius susitikimus.

Mūsų auklėtiniai kovoja Lietuvos ir Latvijos Aukščiausiose lygose

Lietuvos AL pirmenybėse R.Franckaitis gina Mažeikių “Vijurko” pirmos rinktinės garbę. Jo komanda trijuose turuose jau sužaidė 7 komandinius susitikimus iš kurių 4 laimėjo ir 3 pralaimėjo. Tarp 12 komandų „Vijurkas“ – 1 šiuo metu su 11 taškų kraičiu yra III-ioje vietoje. O ar išsilaikys labai sunku pasakyti. Romualdas sužaidė 15 asmeninių susitikimų ir statistika tokia – 7 pergalės ir 8 pralaimėjimai. Pažymėtinas Romualdo laimėjimas prieš kaunietį Medardą Stankevičių, kurį įveikė rezultatu 3:1 Belieka tik palinkėti mūsų auklėtiniui geros kovinės dvasios varžantis su geriausiais Lietuvos žaidėjais.

Kita mūsų mažosios raketės meistrė Justina Rimkevičiūtė gina Šiaulių “Dubysos” komandos garbę. Sužaisti jau trys komandiniai susitikimai. Justina prisidėjo, kad būtų iškovota viena pergalė prieš Širvintų komandą.

Stalo tenisininkas Romualdas Franckaitis “semiasi” žaidybinės patirties dar ir Latvijoje. Mums didelis džiaugsmas ir pasididžiavimas, kad Romualdas kovoja net Latvijos AL čempionate ir gina “Alojos – Mazsalacos” komandos garbę.

Lapkričio 22 II-asis LAT AL turas vyko Preili mieste. Romualdas prisidėjo, kad būtų iškovotos trys komandinės pergalės (iš keturių). Jis žaidė šešis asmeninius susitikimus ir iškovojo tris pergales bei tiek pat kartų pralaimėjo, o žaisdamas dvejetus su komandos daugu Janiu Svikiu laimėjo visus galimus keturis žaidimus. Po dviejų turų “Alojos – Mazsalacos” komanda yra III-ioje vietoje su 13 taškų kraičiu (iškovotos 5 pergalės ir 3 pralaimėjimai). Mums malonu, kai latvių komandos vadovas Ervinas Svikis pasakė, kad joniškietis žaidė gerai ir kas jam buvo suplanuota įvykdyta.

Lapkričio 28 Akmenėje vyko tradicinis – kvalifikacinis jau III-iasis šio naujojo sezono stalo teniso turnyras, kuriame žaidė ir du SC sportininkai.

Tarp 38 dalyvių sėkmingai pasirodė R. Franckaitis, kuris iškovojo I-ąją vietą finale pasekme 3:1 įveikęs

vietos lyderį Gintautą Adomaitį. Reikia pažymėti, kad Romualdas visuose trijuose surengtuose turnyruose jau yra tapęs jų nugalėtoju ir kaupia balus, kad patektų į finalines 24 geriausių žaidėjų varžybas vyksiančias gegužės mėnesį. Iš viso bus surengti septyni atrankos turai. J.Rimkevičiūtė taip pat pakankamai sėkmingai kovoja sų vyrais ir tvirtai laikosi įsispraudusi pirmajame 12-uke.

PARTNERIAI
PARTNERIAI
DRAUGAUKIME

DĖMESIO!
DĖMESIO!