Balandžio 2 d. Tauragėje buvo surengtas Lietuvos graikų – romėnų imtynių U11 čempionatas. Jame varžėsi beveik devyniasdešimt imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės, Tauragės, Joniškio, Visagino, Kuršėnų, Gruzdžių, Papilės ir Vilniaus rajono. Joniškio sporto centro imtynininkai ėmėsi gerai. Medalius iškovojo keturi mokytojo Ryčio Keršio auklėtiniai ir tarp komandų užėmė trečią vietą. Lietuvos čempionu tapo Armandas Kulevičius (sv.kat. iki 44 kg) finalinėje imtyje įveikęs joniškietį Adrijų Odminį, kuriam atiteko sidabro medalis. Armandas Numsėdis (sv.kat. iki 54 kg) įveikė vilnietį, bet pralaimėjo šiauliečiui ir iškovojo antrą vietą. Ugnius Vitkus (sv.kat. iki 38 kg) laimėjo dvi imtis, dvejas pralaimėjo ir užėmė trečią vietą. Vieno žingsnio iki bronzos medalių pritrūko Aironui Račkauskui (sv.kat. iki 29 kg) ir ukrainiečiui Kirilui Žerdetskiui (sv.kat. iki 29 kg), kurie pralaimėjo imtis dėl trečių vietų.

Nuotraukoje (iš kairės): mokytojas Rytis Keršys, Aironas Račkauskas, Erikas Norkus, Ugnius Vitkus, Armandas Numsėdis, Adrijus Odminis, Armandas Kulevičius.