Balandžio 1 d. Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Vilkaviškyje surengtame Lietuvos laisvųjų imtynių U13 čempionate. Jame varžėsi beveik šimtas trisdešimt jaunųjų imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Vilkaviškio, Kelmės, Raseinių, Joniškio, Druskininkų, Alytaus, Jonavos ir Pagėgių. Joniškiečiai labiau specializuojasi graikų – romėnų imtynėse, bet sėkmingai varžosi ir Lietuvos laisvųjų imtynių čempionatuose. Vilkaviškyje, mokytojo Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo keturis medalius. Geriausiai ėmėsi Domas Abromavičius (sv.kat. iki 50 kg). Joniškietis įtikinamai įveikė imtynininkus iš Klaipėdos, Alytaus, Kauno, Šiaulių. Domas Abromavičius trečią kartą iškovojo Lietuvos laisvųjų imtynių čempiono vardą. Antrą kartą Lietuvos čempionu tarp ,,laisvūnų” tapo Ignas Žabarauskas (sv.kat. iki 66 kg). Joniškietis varžėsi ir sunkesnėje svorio ( iki 73 kg) kategorijoje. Ignas įveikė tris varžovus, bet imtyje dėl pirmos vietos pralaimėjo pajėgiam kelmiškiui ir iškovojo antrą vietą. Ainius Povilauskas (sv.kat. iki 32 kg) pasiekė tris pergales, bet finalinę imtį pralaimėjo raseiniškiui ir iškovojo antrą vietą.