Tauragėje buvo surengtas Lietuvos graikų – romėnų imtynių vaikų taurės antras turas. Jame varžėsi šimtas penkiolika jaunųjų ( 2011 m. gimę ir jaunesni ) imtynininkų iš Tauragės, Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Visagino, Kuršėnų, Papilės ir Vilniaus rajono. Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo ,,Kova” imtynininkai vėl buvo tarp geriausių. Mokytojo Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo penkis medalius. Erikas Norkus (sv.kat. iki 26 kg), Armandas Kulevičius (sv.kat. iki 44 kg) ir Armandas Numsėdis (sv.kat. iki 54 kg) iškovojo pirmas vietas. Ugnius Vitkus (sv.kat. iki 38 kg) ir Adrijus Odminis (sv.kat. iki 44 kg) užėmė trečiais vietas.

Nuotraukoje joniškiečiai po Lietuvos graikų – romėnų imtynių vaikų taurės varžybų Tauragėje apdovanojimo. (Iš kairės): Adrijus Odminis, Ugnius Vitkus, Armandas Kulevičius, Armandas Numsėdis, Erikas Norkus, Aironas Račkauskas, mokytojas Rytis Keršys.