Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Šiauliuose surengtame Lietuvos laisvųjų imtynių vaikų U11 čempionate. Jame jėgas išmėgino apie šimtas jaunųjų imtynininkų iš Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Kelmės, Raseinių, Radviliškio, Vilkaviškio, Joniškio, Druskininkų, Lazdijų, Pagėgių. Joniškiečiai ėmėsi labai gerai. Mokytojo Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo du aukso ir du sidabro medalius. Lietuvos čempionais tapo Armandas Kulevičius (sv.kat. iki 44 kg) ir Armandas Numsėdis (sv.kat. iki 54 kg). Armandas Kulevičius laimėjo keturias imtis, o Armandas Numsėdis nugalėjo du varžovus. Adrijus Odminis (sv.kat. iki 44 kg) pasiekė tris pergales, bet imtyje dėl pirmos vietos ptalaimėjo Armandui Kulevičiui ir iškovojo antrą vietą. Ugnius Vitkus (sv.kat. iki 38 kg) laimėjo tris imtis, bet imtyje dėl pirmos vietos pralaimėjo vilkaviškiečiui ir iškovojo antrą vietą. Denas Nekrašius (sv.kat. iki 35 kg) imtyje dėl trečios vietos pralaimėjo kelmiškiui ir užėmė penktą vietą.

Nuotraukoje joniškiečiai po Lietuvos laisvųjų imtynių U11 čempionato prizininkų apdovanojimo. (Iš kairės): Adrijus Odminis, Ugnius Vitkus, Armandas Kulevičius, Armandas Numsėdis, mokytojas Rytis Keršys.