Utenoje vyko jau V-tasis tarptautinis stalo teniso turnyras, kuriame labai sėkmingai pasirodė Joniškio sporto centro auklėtinė Rugilė Ulpytė. Ji 2006 m. gimimo amžiaus grupėje tarp 23 varžovių pelnė II-ąją vietą ir pasipuošė sidabro medaliu. Nelengvas kelias jai buvo link apdovanojimo pakylos. Joniškietė savo pogrupyje įveikė visas penkias varžoves ir finalinėje aštuoniukėje dar dvi varžoves privertė pasiduoti – tai širvintiškę Eivilę Četkauskaitę ir Latvijos atstovę Neliją Afanasjevą. Tik paskutinė įtempta ir permaininga dvikova dėl aukso lemiamame penktame sete Rugilei susiklostė nepalankiai. Šioje amžiaus grupėje dar žaidė ir Greta Bosych, kuri užėmė X-tą vietą.

Kitoje amžiaus grupėje  (2009 m.) tarp 44 dalyvių kovojo dar dvi joniškietės –  Gabrielė Augustytė ir Aistrė Barišauskaitė. Gabrielė pogrupyje iškovojo II-ąją vietą ir patekusi į finalisčių tarpą užėmė VIII-tąją vietą. Nedaug nuo savo treniruočių partnerės atsiliko ir naujai kylanti mūsų žvaigždutė Aistrė. Ji šiame turnyre iškovojo aukštą X-tąją vietą.

Nuotraukoje: Rugilė Ulpytė