Spalio 5 d. Žagarėje vyko bėgimo varžybos „Bėgimas Žagarės dvaro takais“. Dalyvauti bėgime susirinko gausus būrys bėgimo entuziastų. Į šventę sudalyvauti atvyko svečiai iš kaimyninės Latvijos, Mažeikių, Šiaulių, Kuršėnų, Akmenės, Joniškio, ir be abejonės didžiausia bėgikų delegacija buvo iš Žagarės. Dalyvaujančių bėgimuose skaičius siekė 110 dalyvių, sumuojant visas distancijas ir visas amžiaus grupes. Bėgimo distancijos buvo 1 km., 2 km., 5 km. Bėgimo trasą organizatoriai paruošė aplink Žagarės dvaro rūmus. Pirmieji savo jėgas 1 km. bėgimo distancijoje išbandė jauniausieji šventės dalyviai, tai mergaitės ir berniukai gimę 2009 m. ir jaunesni, kurie po bėgimo buvo apdovanoti specialiais šventei skirtais medaliais, o prizininkai ir taurėmis. Mergaičių grupėje pirmąją vietą iškovojo – Liepa Vitkutė (Akmenė), antrąją vietą užėmė – Ruginė Maciūtė (Akmenė), trečioji vieta – Kamilė Traškauskaitė (Žagarė). Berniukų grupėje pirmas finišavo Lukas Narušis (Žagarė), antras – Aistis Grikis (Žagarė), trečias – Kajus Sebežinkovas (Žagarė). 2 km. distancijoje 2005 m. gimimo ir jaunesnių berniukų grupėje nepralenkiamas buvo Aivikas Gricius (Žagarė), antras atbėgo – Matas Alejūnas (Žagarė), trečias – Edvinas Gedžius (Akmenė). Mergaičių grupėje pirmoji finišavo Austėja Puzonaitė (Akmenė), antra atbėgo Adrija Prokopenko (Žagarė), trečioji – Aliuose Janvare (Latvija). 2 km. distancijoje 2001 m. gim. ir jaunesnių vaikinų grupėje greičiausiai bėgo – Karolis Laukutis (Žagarė), antras – Arminas Tamašauskas (Joniškis), trečias – Justas Mažonas (Akmenė). Merginų grupėje pirmąją vietą užėmė Gintarė Misevičiūtė (Žagarė), antroji vieta atiteko Rusnei Prokopenko (Žagarė), trečioji – Aistei Gecaitei (Žagarė). 5 km. distanciją greičiausiai iš vaikinų – vyrų grupės įveikė svečias iš Latvijos Artis Dude, antras atbėgo – Remigijus Žalumskis (Šiauliai), trečias – Albinas Statkus (Mažeikiai). 5 km. merginų – moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo Santa Janvare (Latvija), antra atbėgo – Atlanta Venckutė (Žagarė), trečia – Indra Chakimova (Žagarė). Po visų finišų dalyviai buvo apdovanojami Joniškio sporto centro įsteigtomis taurėmis ir medaliais. Taipogi varžybų dalyviai ir svečiai po bėgimų galėjo pasivaišinti pasieniečių išvirta koše ir susišildyti karšta arbata. Sveikiname visus dalyvius atvykusius sudalyvauti bėgimo šventėje. Lauksime visų ir kitais metais bėgant „Žagarės dvaro takais“.

Nuotraukose: bėgimo varžybų akimirkos.