Joniškio sporto centro sportininkai, mokytojo Gintaro Melinio auklėtiniai, iš Vilniaus grįžo su apdovanojimais. Lukas Rumbauskas  (14 m.) kata rungtyje laimėjęs tris kovas tapo (14 m.) kata rungties nugalėtoju, kumitė  rungtyje, pralaimėjęs vieną kovą  liko 2-as.  Vytenis Lukšas (9 m.) pademonstravęs puikią techniką kata rungtyje iškovojo 1 vietą, kumitė 3 vietą. Pijus Adomaitis (11 m.) ir Kajus Kazimieraitis (12 m.) kumitė rungtyse iškovojo 2-as vietas, kata užėmė 3-ias vietas. Algimantas Žakaitis (10 m.) ir Aldas Gudmonas (10 m.) kumitė ir kata rungtyse liko treti. Sveikiname dalyvius ir linkime sėkmingų tolimesnių startų.

Nuotraukoje (iš kairės): Pijus Adomaitis, Kajus Kazimieraitis, Algimantas Žakaitis, Vytenis Lukšas ir Lukas Rumbauskas