Vilniaus rajono jaunučių (2000 m. gimusiųjų ir jaunesnių) pirmenybėse

Sausio 29 d. Joniškio sporto centro ir imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai, treniruojami Ryčio Keršio, varžėsi Vilniuje atvirose Vilniaus rajono jaunučių (2000 m. gimusiųjų ir jaunesnių) pirmenybėse.

Sausio 29 d. Joniškio sporto centro ir imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai, treniruojami Ryčio Keršio, varžėsi Vilniuje atvirose Vilniaus rajono jaunučių (2000 m. gimusiųjų ir jaunesnių) pirmenybėse.Varžybose kovojo virš septyniasdešimties imtynininkų iš Vilniaus, Vilniaus rajono, Šalčininkų, Trakų, Tauragės ir Joniškio. Joniškiečiai ėmėsi gerai, nors kai kurie dalyvavo varžybose pirmą kartą. Net devyni jaunieji imtynininkai iškovojo medalius. Vilniaus rajono čempionais tapo Adomas Grigaliūnas (sv.kat. 32 kg) ir Eimantas Vilimas (sv. kat. 53 kg). Antrąsias vietas iškovojo Paulius Ponelis (sv. kat. 35 kg) ir Rokas Valančius (sv.kat. 26 kg). Trečiąsias vietas iškovojo Ignas Paulavičius (sv. kat. 59 kg), Edvardas Žaržeckis (sv. kat. 53 kg), Arnas Abromavičius (sv. kat. 35 kg), Pijus Baldyšius (sv. kat. 66 kg) ir Šarūnas Darulis (sv.kat. 26 kg).

Nuotraukoje: Joniškio imtynininkai su treneriu R. Keršiu po nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimo