Vilius Laurinaitis – pasaulio imtynių jaunimo čempionas!

Rugsėjo 4 d. Patajoje (Tailandas) vykstančiame pasaulio imtynių jaunimo čempionate keturias pergales laimėjo ir pasaulio čempiono titulą iškovojo buvęs joniškietis Vilius Laurinaitis. Vilius Laurinaitis – pasaulio imtynių jaunimo čempionas!

Rugsėjo 4 d. Patajoje (Tailandas) vykstančiame pasaulio imtynių jaunimo čempionate keturias pergales laimėjo ir pasaulio čempiono titulą iškovojo buvęs joniškietis Vilius Laurinaitis.Svorio kategorijos iki 96 kilogramų (26 dalyviai) finale Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis įveikė vokietį Peterį Oehlerį (0:1/1:0/1:0). Pirmose kovose buvęs joniškietis ant menčių paguldė švedą Mikaelį Karlą Axelį Nybergą, dviejų kėlinukų imtyje išplėšė pergalę prieš Abasą Abdulajevą iš Azerbaidžano (1:0/1:0) ir pusfinalyje palaužė kylančią Norvegijos imtynių žvaigždę Europos suaugusių čempionato penktos vietos laimėtoją Hamletą Marthiną Nielseną (2:0/1:0). Sekančią čempionato dieną kitas buvęs joniškietis Julius Matuzevičius taip pat sėkmingai kovojo svorio kategorijoje iki 84 kilogramų (27 dalyviai ). Pirmąją kovą Julius laimėjo taškais 3-1 (0-4, 1-0, 2-0)prieš Kazachijos imtynininką Timur Tashmagambetov. Antroje imtyje taškais 3-0 (1-0, 2-0) įveiktas lenkas Krystian Formela. Trečioje kovoje Julius taškais 1-3 (3-0, 0-1, 0-2) pralaimėjo būsimam sidabro medalio laimėtojui ukrainiečiui Arkadij Bliumin. Paguodos imtyje, dėl bronzos medalio, Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis atkaklioje kovoje minimaliu skirtumu 0-2 (0-1, 0-1) pralaimėjo prancūzui Samba Diong. Sekančioje kovoje prancūzas įveikė rusą ir iškovojo bronzos medalį. Julius užėmė aštuntąją vietą.