Panevėžyje rungtyniavo vaikų ir jaunučių “Aukštaitijos taurės” II etapo dalyviai. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Panevėžio, Pakruojo, Molėtų, Pasvalio, Utenos, Kėdainių, Biržų, Kupiškio ir Joniškio sporto centro jaunieji lengvaatlečiai (mokytojai V. Butautienė, P. Veikalas ir R. Prokopenko). Sportininkai rungtyniavo dvejose amžiaus kategorijose – vaikų (gimę 2010 m. ir jaunesni) bei jaunučių (2008-2009 m. g.).
Jaunučių amžiaus grupėje šuolio į aukštį rungtyje vėl nepralenkiamas buvo ir aukso medalį iškovojo Donatas Ambrasas (1 m 60 cm). Jaunučių 800 m distancijoje atkakli kova vyko iki pat finišo linijos ir antras atbėgo bei sidabro medalį laimėjo Martynas Jucys (2:42,54). Martynas savo varžovui pralaimėjo mažiau nei pusę sekundės. Jaunučių berniukų 4 kg rutulio stūmimo rungtyje į finalinį aštuntuką pateko Matas Jonušas (10.83 m – 5 vieta). Merginų jaunučių tarpe 3 kg rutulio stūmimo rungtyje Kamila Gvalda užėmė 5 vietą (9.06 m).
Vaikų amžiaus grupėje berniukų šuolio į aukštį rungtyje bronzą iškovojo Benas Bilkštis (1 m 15 cm). Atkakli kova iki paskutinio 6 bandymo vyko mergaičių 2 kg rutulio stūmimo rungtyje. Keturias pirmąsias mergaites vieną nuo kitos skyrė tik 20 cm. Šį kartą mūsų Sofijai Mitrulevičiutei teko pripažinti varžovių pranašumą, o iki bronzos medalio Sofijai pritrūko tik 5 cm (9 m 86 cm).

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su lengvosios atletikos mokytoju Ruslanu Prokopenko