Joniškio sporto centro lengvaatlečiai savo jėgas išmėgino vaikų ir jaunučių “Aukštaitijos taurė – 2024” varžybose Biržuose. Čia vyko jau penktasis (paskutinis) šių varžybų etapas. Berniukų šuolio į aukštį rungtyje nugalėtojų pakyla dalijosi net 4 Joniškio sporto centro jaunieji šuolininkai: čempiono medalį iškovojo Simonas Banys (1 m 45 cm), sidabrą laimėjo Benas Bilkštis (1 m 40 cm), o bronzą pasidalino Gvidas Kiaulėnas ir Nojus Jurevičius. Abu berniukai peršoko į 1 m 35 cm pakeltą kartelę atlikdami vienodą bandymų skaičių. Vaikų amžiaus mergaičių grupėje (2011 m. g. ir jaunesnių), 2 kg rutulio stūmimo rungtyje eilinį kartą asmeninį rezultatą pagerino Sofija Mitrulevičiūtė, kuriai iki aukso šį kartą visgi pritrūko kelių centimetrų. Sofija rutūlį nustūmė 12 m 62 cm ir iškovojo sidabro medalį. Mergaičių šuolio į aukštį rungtyje bronzos medalį laimėjo Kamilė Bėčiūtė (1 m 15 cm). Mergaičių 200 m distancijoje penkta finišavo ir asmeninį rekordą pagerino Evelina Gruzdytė (30,99 sek). Mergaičių šuolio į tolį rungtyje į finalinį aštuntuką pateko ir septintą vietą laimėjo Kamilė Bėčiūtė (4 m 04 cm). Berniukų šuolio į tolį rungtyje bronzos medalį iškovojo Simonas Banys, kuriam iki sidabro pritrūko tik dvejų centimetrų (4 m 73 cm). Į finalą šioje rungtyje pateko ir aštuntą vietą laimėjo Bernardas Stankaitis (3 m 99 cm). Bernardas taip pat pateko ir į 60 m sprinto finalinį bėgimą, kuriame laimėjo aštuntą vietą (9,47 sek). Berniukų 500 m distancijoje šeštas atbėgo Aldas Liaudanskas (1 min 41 sek), septintas finišo liniją kirto Ugnius Martinaitis (1 min 48 sek).
Jaunučių grupėje, šuolio į aukštį rungtyje auksą iškovojo Donatas Ambrasas (1 m 80 cm). Jaunučių berniukų 4 kg rutulio stūmimo rungtyje sidabro medalį iškovojo Meldas Jasaitis (11 m 64 cm), bronzos medalis atiteko Deilanui Juškevičiui (10 m 82cm). Į finalinį aštuntuką čia taip pat pateko ir septintą vietą laimėjo Kevinas Šešplaukis (9 m 39 cm). Šuolio į tolį rungtyje Kevinas rungėsi finale ir laimėjo penktą vietą (5 m 04 cm). Jaunučių berniukų 800 m bėgimo takelyje septintas finišo liniją kirto Arnas Šlenderis (2 min 32 sek). Jaunučių merginų šuolio į aukštį rungtyje tik dėl nesėkmingesnių bandymų ketvirtoje vietoje liko Justė Dagytė, kuri (kaip ir bronzos medalį iškovojusi varžovė) peršoko į 1 m 35 cm aukštį iškeltą kartelę. Jaunučių merginų 600 m bėgimo rungtyje penkta finišavo Rugilė Balčiūnaitė (2 min 06 sek).
Susumavus visą sezoną vykusių penkių etapų galutinius rezultatus (buvo skaičiuojami 4 geriausių etapų rezultatai), paaiškėjo, kad vaikų “Aukštaitijos taurė – 2024” gražuoles taures iškovojo Sofija Mitrulevičiūtė ir Simonas Banys. Jaunučių grupėje taurę laimėjo Donatas Ambrasas.

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai.

STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
PARTNERIAI
PARTNERIAI
DĖMESIO!
DĖMESIO!