Joniškio sporto centro lengvaatlečiai savo jėgas išmėgino vaikų ir jaunučių “Aukštaitijos taurė – 2024” varžybose Utenoje. Čia vyko jau ketvirtasis (iš penkių) šių varžybų etapas. Vaikų amžiaus mergaičių grupėje (2011 m. g. ir jaunesnių), 2 kg rutulio stūmimo rungtyje, sportinį charakterį puikiai pademonstravo Sofija Mitrulevičiūtė. Sofija tik paskutiniu, šeštuoju bandymu aplenkė prieš tai visas varžybas pirmavusią varžovę, pasiekė savo asmeninį rekordą ir iškovojo šių varžybų auksą (12 m 14 cm)!
Berniukų šuolio į aukštį rungtyje čempiono medalį iškovojo Simonas Banys (1 m 40 cm). Mergaičių šuolio į aukštį rungtyje sidabro medalį laimėjo Evelina Gruzdytė (1 m 35 cm). Mergaičių šuolio į tolį rungtyje į finalinį aštuntuką pateko Sofija Mitrulevičiūtė ir Brigita Jarušauskaitė. Sofijai iki bronzos medalio pritrūko tik 2 cm (4 m 19 cm). Brigita finale liko aštunta (3 m 86 cm). Mergaičių 200 m distancijoje šešta atbėgo Evelina Gruzdytė (31.58 sek). Berniukų 500 m distancijoje bronzos medalį iškovojo Titas Jankauskas (1 min 42 sek), penktas finišo liniją kirto Gvidas Ščiolokovas (1 min 51 sek). Mergaičių 500 m bėgime Brigita Jarušauskaitė finišavo šešta (1 min 45,12 sek). Titas Jankauskas pateko į šuolio į tolį finalą ir čia užėmė aštuntą vietą (3 m 98 cm).
Jaunučių grupėje, šuolio į aukštį rungtyje, eilinį kartą auksą iškovojo Donatas Ambrasas (1 m 75 cm). Jaunučių berniukų 4 kg rutulio stūmimo rungtyje sidabro medalį iškovojo Meldas Jasaitis (11 m 77cm), bronzos medalis atiteko Deilanui Juškevičiui (11 m 17 cm). Į finalinį aštuntuką čia taip pat pateko ir ketvirtą vietą laimėjo Kevinas Šešplaukis (10 m 26 cm). Jaunučių merginų 600 m bėgimo rungtyje bronzos medalį iškovojo Justė Dagytė (2 min 04 sek). Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais bei diplomais.

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai.

STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
PARTNERIAI
PARTNERIAI
DĖMESIO!
DĖMESIO!