Valgos mieste tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras

Vasario 20 d. Estijoje, Valgos mieste trečią kartą buvo surengtas tarptautinis graikų – romėnų ir moterų imtynių turnyras.

Vasario 20 d. Estijoje, Valgos mieste trečią kartą buvo surengtas tarptautinis graikų – romėnų ir moterų imtynių turnyras.Jame varžėsi virš 130 imtynininkų iš visos Estijos, Latvijos ( Liepojos, Balvi ), Suomijos ( Turku ) ir Lietuvos ( Joniškio, Anykščių ). Kova vyko ne tik asmeninėse varžybose, bet ir komandinėje įskaitoje tarp 18-os turnyre dalyvavusių komandų.
Labai sėkmingai kovojo Joniškio sporto centro imtynininkai. Net vienuolikai iš trylikos turnyre kovojusių trenerio Ryčio Keršio auklėtinių pavyko iškovoti prizines vietas. Labiausiai sekėsi galynėtis Vidui Rimdžiui (sv.kat. 38 kg). Jis varžėsi tarp 1999 m. gimusių ir jaunesnių. Vidas pasiekė dvi lengvas pergales prieš estus. Finale joniškietis permainingoje ir atkaklioje kovoje, atlikęs metimą per nugarą, ant menčių paguldė latvį. Tarp to paties amžiaus imtynininkų varžęsi Adomas Grigaliūnas (sv.kat. 23 kg), Eimantas Vilimas (sv.kat. 26 kg), Paulius Grigaliūnas (sv. kat. 29 kg) ir Karolis Pociūnas (sv.kat. 35 kg) iškovojo trečiąsias vietas. Gerai sekėsi kovoti ir vyresniems (1995 m. gimusiems ir jaunesniems) joniškiečiams. Įveikę po du varžovus ir tik finalines imtis pralaimėję antras vietas iškovojo Darius Gudmonas (sv.kat. 50 kg), Deividas Gudmonas (sv.kat. 65 kg) ir Remigijus Zablockis (sv.kat. 76 kg). Trečias vietas iškovojo Edas Marcinkevičius (sv.kat. 35 kg), Donatas Gudmonas (sv.kat. 42 kg) ir Dovydas Petkevičius (sv.kat. 50 kg).
Komandinėje įskaitoje Joniškio sporto centro imtininkų komanda surinkusi 50 įskaitinių taškų iškovojo garbingą antrąją vietą ir buvo apdovanota taure. Joniškiečius aplenkė tik varžybų šeimininkai Valgos sporto klubas – 51 tšk., trečia Latvijos komanda iš Balvi miesto – 45 tšk., ketvirtą vietą iškovojo Anykščių „ Ąžuolo“ sporto klubas – 37 tšk.
Joniškio sporto centro imtynininkų komanda, iškovojusi antrąją komandinę vietą tarptautiniame turnyre Estijoje.