Edmundas Juočas apdovanotas Joniškio rajono savivaldybės mero padėkos ženklu
Visada geros nuotaikos, žvalus ir energingas – toks futbolo treneris Edmundas Juočas, kovo 23 d. švenčiantis 70 metų jubiliejų.


Edmundas Juočas apdovanotas Joniškio rajono savivaldybės mero padėkos ženklu

Visada geros nuotaikos, žvalus ir energingas – toks futbolo treneris Edmundas Juočas, kovo 23 d. švenčiantis 70 metų jubiliejų.
Edmundas didžiąją gyvenimo dalį yra atidavęs sportui. Žaidė tinklinį, stalo tenisą, slidinėjo, tačiau arčiausiai jo širdies yra futbolas. Kaip sako pats Edmundas: „futbolas yra įaugęs į mano kraują. Tai gyvenimui duoda papildomą pagreitį ir priverčia judėti į priekį“.
Futbolą Edmundas pradėjo žaisti nuo septynerių metų. Besimokydamas tuometinėje Gasčiūnų aštuonmetėje mokykloje, buvo mokyklos futbolo komandos kapitonas.
Dirbdamas Joniškio melioracijos statybos valdyboje aktyviai dalyvavo sportinėje veikloje: žaidė tinklinį, stalo tenisą, buvo vienas geriausių rajono slidininkų ir ne kartą tapo stipriausiu rajono dvipūdės kilnotoju, o futbolui atidavęs daugiausiai laisvo laiko. Daug metų Edmundas žaidė rajono futbolo rinktinėje. Jo dėka rajone buvo atgaivintas futbolas. Edmundo treniruojama komanda 1980 m. buvo patekusi net į Respublikos pirmąją lygą.
1975 m. prie tuometinių rajono pionierių namų buvo įkurtas jaunųjų futbolininkų būrelis „Jaunystė“, kurio įkūrėjas ir treneris buvo Edmundas Juočas. Po darbo, savo laisvalaikiu, jis mokė miesto vaikus futbolo žaidimo.
Nuo 1991 m. Edmundas pradėjo dirbti Joniškio sporto mokykloje futbolo treneriu. Nuo pirmųjų darbo dienų pasižymėjo pareigingumu, kruopštumu. Visą savo energiją ir entuziazmą atiduodantis darbui, yra gerbiamas ir mylimas viso kolektyvo.
Edmundas Juočas už gerą ir sąžiningą darbą ne kartą paskatintas įstaigos vadovo padėkomis, Joniškio rajono savivaldybės mero padėka, Šiaulių apskrities viršininko apdovanojimais.
Už nuoširdų sąžiningą ilgametį darbą, Joniškio miesto garsinimą, futbolo tradicijų puoselėjimą Edmundas Juočas buvo apdovanotas Joniškio rajono savivaldybės mero padėkos ženklu.

Nuotraukoje Joniškio rajono savivaldybės meras R. Gadeikis apdovanoja E. Juočą mero padėkos ženklu

Iš kairės Joniškio sporto centro direktorius Tomas Aleknavičius, Joniškio rajono savivaldybės meras Romaldas Gadeikis,
Joniškio sporto centro futbolo treneris Edmundas Juočas ir Joniškio rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto
skyriaus vyriausias specialistas Leonas Karaliūnas

STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
PARTNERIAI
PARTNERIAI
DĖMESIO!
DĖMESIO!