Joniškio sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo Šiauliuose vykusiose  tradicinėse “Sidabrinis medis” vaikų lengvosios atletikos varžybose “Aukščiau, greičiau, toliau”. Puikiai sekėsi Sofijai Mitrulevičiūtei. Ji rutulio stūmimo rungtyje 2 kg rutulį nustūmė  11.10 m  ir tapo čempione. Jurita Jasaitytė pagerinusi savo asmeninį rekordą, nustūmė rutulį 9.66 m ir užėmė 3 vietą, o Gabija Kapustinaitė pateko į finalinį aštuntuką (rezultatas 8,40 m), Aringa Tamašauskaitė rutulį nustūmė 7.77 m.

Medaliais buvo apdovanoti ir šešetukas šuolio į aukštį rungtyje. Simonas Banys ir Matas Milašauskas peršoko 1.35 m kartelę ir užėmė 4 ir 5 vietas,  Nojus Jurevičius peršoko 1.30 m – 6 vieta ir Benas Bilkštis įveikė 1.25 m aukštį.  Emilija Uždavinytė peršoko 1.35 m kartelę ir tik bandymais atsiliko nuo prizininkių, o Evelina Gruzdytė įveikė 1.25 m kartelę. Jaunieji bėgikai prizinių vietų neiškovojo, bet pasiekė savo asmeninius rezultatus. Visi sportininkai buvo apdovanoti varžybų atminimo priziukais- magnetuka.

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai.

Nuotraukoje (iš kairės): Sofija Mitrulevičiūtė,   Jurita Jasaitytė ir Gabija Kapustinaitė.