Graikų – romėnų imtynių turnyre varžėsi virš 200 imtynininkų iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Norvegijos ir Izraelio. Joniškio sporto centro imtynininkai iškovojo visų spalvų medalius.
Tarp jaunučių pirmąją vietą iškovojo Paulius Ponelis (sv.kat. iki 75 kg), o antrą vietą užėmė Arnas Abromavičius kovoje dėl pirmos vietos pralamėjęs Pauliui. Tarp vaikų trečią vietą iškovojo Arnas Puipa (sv.kat. iki 37 kg). Truputį iki prizinės vietos pritrūko Ignui Žabarauskui (sv.kat. iki 41 kg). Ignas atkaklioje imtyje dėl bronzos medalio pralaimėjo latviui ir užėmė ketvirtą vietą. Kitiems mokytojo Ryčio Keršio auklėtiniams medalių iškovoti nepavyko, nors noro laimėti ir kovoti nepritrūko. Tiesiog varžovai buvo labai stiprūs. Po turnyro Paulius Ponelis ir Arnas Abromavičius liko Anykščiuose tarptautinėje treniruočių stovykloje rengtis artėjančiam Europos jaunučių čempionatui.

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai ir mokytojas Rytis Keršys po apdovanojimo. Priekyje (iš kairės): tarptautinio imtynių turnyro prizininkai Arnas Abromavičius, Arnas Puipa ir Paulius Ponelis. Antroje eilėje (iš kairės): Ignas Žabarauskas, Domas Abromavičius, Matas Janulis, Pijus Augustauskas, Dominykas Baliūnas, Airidas Gulbinas