Iš Panevėžio su taure

Spalio paskutinį sekmadienį Panevėžyje buvo surengtas II-asis tarptautinis stalo teniso turnyras buvusiam įžymiam stalo tenisininkui Arui Tamašauskui atminti

Spalio paskutinį sekmadienį Panevėžyje buvo surengtas II-asis tarptautinis stalo teniso turnyras buvusiam įžymiam stalo tenisininkui Arui Tamašauskui atminti, kuriame tarp 46 dalyvių buvo ir penki Joniškio Sporto centro pasiuntiniai.Čia labai šauniai pasirodė mūsų jaunoji žvaigždutė Simona Rimkevičiūtė, kuri tarp 21 varžovės (2005 m.) iškovojo I-ąją vietą. Nelengva buvo Simonai finalinė dvikova su vietos žaidėja, sirgalių labai palaikoma Laura Grigorukaite, tačiau mūsiškė nepalūžo ir minimaliu skirtumu 3:2 įveikė grėsmingą varžovę. Simona buvo apdovanota spindinčia taure, medaliu, diplomu ir dovana. Pakankamai gerai pasirodė dar viena joniškietė Rusnė Paulauskaitė, kuri iškovojo VII-ąją vietą, o Rugilė Ulpytė šį kartą liko XIV-oje vietoje.

Berniukų grupėje (2004 m.) tarp 25 varžovų Deivydas Žvingila iškovojo aukštą IV-ąją vietą ir buvo apdovanotas firminiais marškinėliais. Čia pirmąją vietą iškovojo vietos atstovas Džiugas Garbauskas. o dar vienas mūsiškis Dovydas Kušleika užėmė X-tąją vietą.

Nuotraukoje (iš kairės): R. Paulauskaitė, D.Kušleika, D. Žvingila, S. Rimkevičiūtė ir R. Ulpytė

Nuotraukoje: Simona Rimkevičiūtė