Jau ketvirtąjį kartą buvusio talentingo jaunuolio stalo tenisininko Donato Jakovlevo atminimui per Joniškio miesto šventę vėl surengtas tarptautinis turnyras, kuriame dalyvavo 32 žaidėjai iš Latvijos (Dobelės miesto), Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Akmenės, Telšių, Mažeikių, Salantų ir Joniškio krašto. Turnyro atidarymo metu tylos minute buvo pagerbtas Donato atminimas. Donato artimųjų vardu teta Kristina padėkojo rajono stalo teniso bendruomenei už rodomą pagarbą jų buvusiam šeimos nariui.

         Seimo narys Liudas Jonaitis turnyro dalyvius pasveikino ir už viso gyvenimo paskyrimą stalo tenisui, Joniškio vardo garsinimą ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje bei už įkurtas stalo teniso atributikos kolekcijas SEIMO VYČIO ŽENKLAIS apdovanojo brolius Romualdą ir Vincą Franckaičius.

        Netrukus užvirė emocingos dvikovos prie stalų. Po keturių valandų vykusių dvikovų paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai. Malonų tai, kad šiame turnyre puikiai pasirodė joniškiečiai (dabar studentai), buvę Donato treniruočių partneriai Romualdas Franckaitis jnr., kuris iškovojo I-ąją vietą ir Justina Rimkevičiūtė, pelniusi II-ąją vietą. Vyrų grupėje II-ąją vietą iškovojo taip pat buvęs joniškietis Marijus Jučinskas (dabar mokosi Telšiuose). Trečioje vietoje liko mažeikiškis Rimantas Lubys. Na, o moterų grupėje aukso medaliu pasipuošė mūsų jaunoji žvaigždutė Simona Rimkevičiūtė. Trečiąją vietą iškovojo viešnia ir Dobelės Vera  Eriksonė. Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteiktos spindinčios taurės ir medaliai. Neliko nuskriausta ir vienintelė šeimos atstovė D.Karčiauskaitė, kuri dalyvavo turnyre ir buvo apdovanota atminimo medaliu.

          Atminimo turnyro organizatoriai dėkoja Kauno STK „Banga“, STK „Sidabra“ ir Joniškio sporto centrui  už mielas dovanas nugalėtojams, prizininkams ir svečiams.

Turnyro dalyviai

 

STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
PARTNERIAI
PARTNERIAI
DĖMESIO!
DĖMESIO!