Gegužės 7 d. Klaipėdos lengvosios atletikos manieže buvo surengtas tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras. Jame varžėsi beveik šimtas dvidešimt imtynininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos ir Vokietijos. Joniškiui atstovavo vienuolika sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo ,,Kova” imtynininkų, kurie varžėsi tarp trylikamečių ir jaunesnių sportininkų. Prizines vietas iškovojo devyni imtynių mokytojo Ryčio Keršio auklėtiniai. Geriausiai ėmėsi Ignas Žabarauskas (sv.kat. iki 62 kg). Ignas įveikė tauragiškį, vilnietį, o imtyje dėl pirmos vietos susiėmė su ukrainiečiu. Finalo imties pradžioje ukrainietis atliko gražų metimą ir įsiveržė į priekį 4:0, bet Ignas į tai atsakė keliais įspūdingais metimais ir imtį laimėjo varžovą prispausdamas ant menčių. Antras vietas iškovojo Armandas Kulevičius (sv.kat. iki 41 kg), Domas Abromavičius (sv.kat. iki 47 kg), Teodoras Vinciūnas (sv.kat. iki 50 kg). Trečias vietas užėmė Kiril Žerdetskij (sv.kat. iki 26 kg), Aironas Račkauskas (sv.kat. iki 29 kg), Ugnius Vitkus (sv.kat. iki 38 kg), Dominykas Baliūnas (sv.kat. iki 47 kg) ir Einartas Kazlauskas (sv.kat. iki 54 kg). Joniškiečių komandoje reikia išskirti ukrainietį Kirilą Žerdetskį, kuris dėl karo su visa šeima atvyko į Joniškį iš Odesos. Tėvynėje devynmetis Kirilas nuo penkerių metų lankė laisvųjų imtynių treniruotes ir yra daugelio turnyrų prizininkas.

Nuotraukoje (iš kairės): Einartas Kazlauskas, Ignas Žabarauskas, Armandas Kulevičius, Ugnius Vitkus, treneris Rytis Keršys, Aironas Račkauskas, Kiril Žerdetskij, Domas Abromavičius, Dominykas Baliūnas, Teodoras Vinciūnas, Ainius Povilauskas.