Tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras, skirtas Lietuvos kariuomenės ir visuomenės dienai paminėti
Gegužės 12 d. Klaipėdoje buvo surengtas tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras, skirtas Lietuvos kariuomenės ir visuomenės dienai paminėti.
Turnyre varžėsi 150 imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Anykščių, Tauragės, Visagino, Kuršėnų, Gruzdžių, Ignalinos, Kazlų Rūdos bei Kaliningrado, Daugpilio ir Liepojos.
Gerai ėmėsi Joniškio sporto centro imtynininkai. Šešiems trenerio Ryčio Keršio auklėtiniams pavyko iškovoti medalius. Donatas Gudmonas ( sv.kat. 54 kg), varžydamasis tarp jaunių (1995 m.g. ir jaunesnių), iškovojo trečiąją vietą. Tarp jaunučių (1997 m.g. ir jaunesnių) kovoję Dovydas Petkevičius (sv.kat. 59 kg) ir Šarūnas Gulbinas (sv.kat. 74 kg) laimėjo trečiąsias vietas. Išskirtina Dovydo Petkevičiaus pergalė prieš kaunietį Titą Kerševičių, kurio anksčiau joniškiečiui įveikti nepavykdavo. Tarp vaikų rungęsis Eimantas Vilimas (sv.kat. 32 kg) nugalėjo tris priešininkus, bet atkaklioje finalinėje imtyje pralaimėjo visaginiečiui ir iškovojo antrąją vietą. Beje Eimantas kovodamas atliko keletą efektingų metimų, už kuriuos teisėjai skyrė aukščiausius 5 balų įvertinimus. Trečias vietas laimėjo ryžtingai kovoję Paulius Grigaliūnas (sv.kat. 32 kg) ir Martynas Muižys (sv.kat. 26 kg). Penktas vietas iškovojo Adomas Grigaliūnas (sv.kat. 26 kg) ir Ignas Paulavičius (sv.kat. 38 kg). Antanas Janušas (sv.kat. 44 kg) iškovojo aštuntąją vietą.