Tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras Paikuse (Estija)

Rugsėjo 13 d. Joniškio sporto centro ir sporto klubo „Kova“ imtyninkai varžėsi Estijoje.

Rugsėjo 13 d. Joniškio sporto centro ir sporto klubo „Kova“ imtyninkai varžėsi Estijoje. Paikusės miestelyje buvo surengtas tradicinis pasaulio čempiono Leo Kreinino atminimo tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras. Jame kovojo 107 imtynininkai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.Varžėsi vaikai (2002 m. gim. ir jaunesni), jauniai (1997 m. gim. ir jaunesni) ir suaugę (1996 m. gim. ir vyresni).

Joniškiečiai kovojo labai gerai. Aštuoni trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai, iš vienuolikos kovojusių, laimėjo medalius. Labiausiai pasižymėjo broliai Darius ir Donatas Gudmonai, kurie galynėjosi tarp jaunių ir suaugusiųjų. Tarp jaunių Darius iškovojo pirmąją vietą svorio kategorijoje iki 69 kg, o Donatas buvo stipriausias svorio kategorijoje iki 76 kg. Varžydamiesi tarp suaugusiųjų nugalėtoju tapo Darius, o trečiąją vietą iškovojo Donatas ( abu sv. kat. iki 75 kg). Tarp jaunių varžėsi Eimantas Vilimas ir Karolis Pociūnas (abu sv. kat. iki 54 kg). Eimantas iškovojo pirmąją vietą, o Karolis užėmė trečiąją vietą. Turnyro nugalėtojais tapo tarp vaikų kovoję Martynas Muižys (sv.kat. iki 32 kg) ir Adomas Grigaliūnas (sv.kat. iki 35 kg). Antrąją vietą iškovojo Neilas Ponelis (sv.kat. iki 47 kg), trečiąją – Paulius Ponelis (sv. kat. Iki 38 kg). Dovydas Ponelis (sv. kat. iki 32 kg) užėmė ketvirtą vietą, o Arnas Abromavičius (sv. kat. iki 35 kg) ir Karolis Darulis (sv.kat. iki 47 kg) liko penkti.

Nuotraukoje iš kairės: Paulius Ponelis, Dovydas Ponelis, Donatas Gudmonas,Adomas Grigaliūnas, Darius Gudmonas, Martynas Muižys, Eimantas Vilimas, Karolis Pociūnas, Neilas Ponelis, Karolis Darulis, Arnas Abromavičius