Tarptautiniame graikų – romėnų imtynių turnyre Klaipėdoje

Gegužės 1 d. Joniškio sporto centro ir sporto klubo „Kova“ imtynininkai varžėsi Klaipėdoje surengtame tarptautiniame graikų – romėnų imtynių turnyre.

Gegužės 1 d. Joniškio sporto centro ir sporto klubo „Kova“ imtynininkai varžėsi Klaipėdoje surengtame tarptautiniame graikų – romėnų imtynių turnyre. Jame ėmėsi šimtas imtynininkų iš Klaipėdos, Vilniaus, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Visagino, Tauragės, Trakų, Šalčininkų ir Liepojos. Devyni trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai varžėsi tarp jaunučių ( 2001 m. gim. ir jaunesnių). Šeši joniškiečiai iškovojo prizines vietas. Turnyro nugalėtojais tapo Dovydas Ponelis (sv.kat. iki 32 kg) ir Eimantas Vilimas (sv.kat. iki 59 kg). Eimantui varžovai rimčiau nepasipriešino, o Dovydas finale po efektingo metimo paguldė ant menčių Latvijos imtynių „žvaigždutę“ Kasparą Bondarenko. Antras vietas iškovojo Adomas Grigaliūnas ( sv.kat. iki 38 kg) ir Antanas Janušas (sv.kat. iki 73 kg), kurie finaluose pralaimėjo klaipėdiečiams. Bronzos medalius iškovojo Martynas Muižys (sv.kat. iki 35 kg) ir Arnas Abromavičius (sv.kat. iki 38 kg).

Nuotraukoje iš kairės: Eimantas Vilimas, Arnas Abromavičius, Martynas Muižys, Dovydas Ponelis, Antanas Janušas, Adomas Grigaliūnas