Tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras Estijoje, Paikuse mieste

Rugsėjo 10 d. Estijoje, Paikuse mieste dešimtą kartą buvo surengtas Leo Kreinin atminimo graikų – romėnų imtynių turnyras. Tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras Estijoje, Paikuse mieste

Rugsėjo 10 d. Estijoje, Paikuse mieste dešimtą kartą buvo surengtas Leo Kreinin atminimo graikų – romėnų imtynių turnyras.
Jame varžėsi 117 imtynininkų iš visos Estijos, Latvijos (Liepojos) ir Lietuvos (Joniškio). Joniškio sporto centro imtynininkai (treneris Rytis Keršys) kovojo puikiai ir iškovojo dešimt medalių.
Tarp vaikų (2000 m.g. ir jaunesnių) rungęsi Adomas Grigaliūnas (sv.kat. 26 kg) ir Ignas Pulavičius (sv.kat. 35 kg) iškovojo antras vietas, o Martynas Muižys (sv.kat. 26 kg) laimėjo bronzos medalį.
Tarp jaunučių (1996 m.g. ir jaunesnių) varžęsi pirmas vietas iškovojo: Darius Gudmonas (sv.kat. 47 kg), Dovydas Petkevičius (sv.kat. 53 kg), Deividas Gudmonas (sv.kat. 73 kg). Antras vietas laimėjo Lukas Degimas (sv.kat. 66 kg) ir Karolis Pociūnas (sv.kat. 38 kg). Donatas Gudmonas (sv.kat. 47 kg) laimėjo bronzos medalį, pralaimėjęs tik broliui Dariui. Beje broliai dvyniai ir Dovydas Petkevičius kovose su estais nepralaimėjo nei taško.
Tarp suaugusiųjų puikiai kovojo Benas Keršys (sv.kat. 84 kg). Sverdamas tik 77 kg septyniolikametis Benas pirmą imtį taškais pralaimėjo Estijos suaugusiųjų čempionato prizininkui Vahur Steinberg. Vėliau joniškietis įveikė tris gerokai sunkesnius estus, tarp jų ir Estijos jaunimo čempioną Karlį Kaldmą. Beje Karlis Kaldma šią vasarą gynė Estijos garbę Europos jaunimo čempionate. Kaip ir Benas jau paminėti estai iškovojo po tris pergales ir po kartą pralaimėjo. Dėl mažiau pelnytų taškų joniškiečiui atiteko trečioji vieta, o pirmąją vietą iškovojo Beno nugalėtas Karlis Kaldma.
Joniškio imtynininkai ne pirmą kartą skina laurus turnyruose Estijoje. Po šių varžybų sulaukta kvietimų į dar keletą turnyrų.