Tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras Estijoje (Paikuse miestas)

Rugsėjo 22-23 d. Joniškio imtynių sporto klubo „Kova“ ir Sporto centro imtynininkai varžėsi Estijoje, Paikusės miestelyje.

Rugsėjo 22-23 d. Joniškio imtynių sporto klubo „Kova“ ir Sporto centro imtynininkai varžėsi Estijoje, Paikusės miestelyje. Jame šešioliktą kartą buvo surengtas tarptautinis Leo Kreinino atminimo graikų – romėnų imtynių turnyras. Turnyre varžėsi suaugę, jauniai (2000 ir jaunesni) ir jaunučiai (2002 ir jaunesni). Viso kovojo 120 imtynininkų iš Estijos, Latvijos, Suomijos ir Lietuvos. Trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo penkis medalius. Tarp suaugusiųjų Benas Keršys (sv.kat. iki 98 kg) iškovojo pirmąją vietą, o Šarūnas Gulbinas (sv.kat. iki 130 kg) – antrąją vietą. Tarp jaunių vėl labai gerai ėmėsi Ignas Paulavičius (sv.kat. iki 85 kg), iškovojęs pirmąją vietą, o Martynas Muižys (sv.kat. iki 42 kg) užėmė antrąją vietą. Visas keturias turėtas imtis Ignas laimėjo anksčiau laiko, varžovus prispausdamas ant menčių arba įgijęs aiškią taškų persvarą. Martynas Muižys ( sv.kat. iki 42 kg) dar varžėsi tarp jaunučių ir iškovojo pirmąją vietą. Martynas, kovodamas dvejose amžiaus grupėse, nugalėjo penkiose iš turėtų šešių kovų. Paulius Ponelis (sv.kat. iki 59 kg) užėmė penktą vietą.

Nuotraukoje (iš kairės): Paulius Ponelis, Martynas Muižys, treneris Rytis Keršys, Ignas Paulavičius, Šarūnas Gulbinas, Benas Keršys

Nuotraukoje: turnyro nugalėtojas Ignas Paulavičius (antras iš kairės)