Gruodžio 14 d. Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai varžėsi Kuršėnuose surengtame tarptautiniame graikų – romėnų imtynių turnyre. Jame varžėsi 120 jaunųjų imtynininkų iš Kuršėnų, Gruzdžių, Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Joniškio, Visagino, Marijampolės, Tauragės, Gargždų, Vilniaus rajono ir Latvijos (Balvi, Saldus). Joniškiečiai vėl buvo tarp lyderių. Medalius iškovojo šeši trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai. Turnyro nugalėtoju, varžydamasis tarp jaunučių, tapo Dovydas Ponelis (sv.kat. iki 81 kg). Dovydas visus varžovus įveikė lengvai. Tečią vietą užėmė Karolis Mikštas (sv.kat. iki 69 kg). Tarp vaikų antrą vietą iškovojo Ignas Žabarauskas (sv.kat. iki 46 kg), o Teodoras Vinciūnas (sv.kat. iki 46 kg) užėmė trečią vietą. Trečias vietas iškovojo, pirmą kartą varžęsi, Kamilė Traškauskaitė (sv.kat. iki 30 kg) ir Adrijus Odminis (sv.kat. iki 33 kg). Gerai ėmėsi Ugnius Vitkus (sv.kat. iki 28 kg), kuris pasiekė tris pergales ir patyrė tris pralaimėjimus. Šioje svorio kategorijoje kovojęs Denas Nekrašius įveikė du varžovus ir du kartus pralaimėjo. Abu joniškiečiai varžybose dalyvo pirmą kartą ir pradžiugino kovingumu. Tarp komandų Joniškio imtynininkai užėmė trečią vietą ir varžybų rengėjų buvo apdovanoti taure, tortu, vaisiais, saldainiais. Turnyro šeimininkai laimėjo pirmą vietą, o vilniečiai užėmė antrą vietą.

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai po apdovanojimų (iš kairės): Ugnius Vitkus, treneris Rytis Keršys, Kamilė Traškauskaitė, Dovydas Ponelis, Teodoras Vinciūnas, Karolis Mikštas, Ignas Žabarauskas, Adrijus Odminis, Aldas Noruišis