Sausio 13-ajai paminėti surengtas turnyras moksleiviams

Sporto centras ir STK „Sidabra“ surengė stalo teniso turnyrą moksleiviams svarbiai Lietuvos datai pažymėti.

Sausio 13-ajai paminėti surengtas turnyras moksleiviams

Sporto centras ir STK „Sidabra“ surengė stalo teniso turnyrą moksleiviams svarbiai Lietuvos datai pažymėti. Atidarymo metu buvo prisiminti skaudūs ano meto įvykiai ir tylos minute pagerbti už Tėvynės laisvę žuvę didvyriai. Po to prasidėjo atkaklios dvikovos prie žaliųjų stalų. Malonu tai, kad turnyre žaidė simbolis dalyvių skaičius 14, kaip ir žuvusiųjų tada už Tėvynės laisvę.

Pirmoje mišrioje pajėgumo grupėje asmeninėse varžybose I-ąją vietą iškovojo jau du kartus tapusi Lietuvos Jaunučių čempionė Simona Rimkevičiūtė, aplenkusi savo brolį Paulių ir treniruočių partnerę Rugilę Ulpytę. Pradedančiųjų tarpe puikiai pasirodė „Saulės“ antrokė Gabrielė Augustytė palikusi po savęs trečioką Vėją Gecevičių ir antroką Paulių Stonį.

Labai emocingai vyko dvejetų varžybos. Pirmoje pajėgumo grupėje nugalėtojais tapo Pauliaus Rimkevičiaus ir Dovydo Kušleikos duetas, o pradedančiųjų – Pauliaus Stonio su Greta Bosych.

 

Nuotraukoje: turnyro dalyviai po apdovanojimo


 

 

 

Penki apdovanojimai parvežti iš Latvijos

Tarptautiniame stalo teniso turnyre Bauskės Sporto centro “Memele” taurėms laimėti dvejose meistriškumo grupėse varžėsi 48 šios sporto šakos mylėtojai iš Latvijos ir Lietuvos, tarp kurių kovojo ir septyni joniškiečiai. Šiame turnyre šauniai pasirodė Joniškio Sporto centro auklėtiniai, kurie iškovojo net penkis medalius. Kaip ir praėjusiais metais trys joniškiečiai vėl užėmė visą apdovanojimų pakylą. I-oje lygoje žaidę berniukai – Marijus Jučinskas, Povilas Rimkevičius ir Deivydas Žvingila pasipuošė aukso, sidabro ir bronzos medaliais.

Dar du medalius – sidabro ir bronzos pelnė II-oje lygoje žaidę Gabrielė Augustytė ir Dovydas Kušleika.


 

PARTNERIAI
PARTNERIAI
DRAUGAUKIME

DĖMESIO!
DĖMESIO!